Czytelnicy blogują – przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski

16.07.2017 19:34, aktual.: 16.07.2017 23:02

Obraz

Po wakacyjnej przerwie ponownie rusza nasze coniedzielne podsumowanie blogów, w którym wskazujemy czytelnikom ciekawe i godne uwagi wpisy na platformie blogowej dobrychprogramów. Co zatem się działo, gdy autor cyklu był na urlopie?

Zacznijmy tradycyjnie od testów sprzętu. Znajdziemy tutaj takie cuda jak solarny powerbank i liczne telefony komórkowe: Sony Xperia XA1 Ultra, Coolpad Max A8, Doogee Mix i kosztujący tylko 99$ Gretel GT6000. A skoro przy telefonach jesteśmy, rzućmy okiem także na aplikacje: Snapchata i oprogramowanie chmurowe. A jeżeli szukacie dla siebie prostego telefonu z minionej epoki, rzućcie okiem na wpis Lantra95.

Obraz

A co ciekawego słychać w świecie komputerów? Swoje nowinki do Windows 10 wprowadza Microsoft, chociaż nie zawsze są one udane. Polecamy Waszej uwadze także aplikacje podnoszące produktywność, poradnik dla osób instalujących system Windows i ciekawy tryb nocny dla przeglądarki Google Chrome. Warto rzucić okiem także na gry, takie jak Dead Cells, Darkest Dungeon, Battlefield czy kultowe River Raid. Oczywiście, by grać w bardziej wymagające tytuły, potrzebujemy mocnego komputera, zapakowanego w ładną obudowę. By komputer długo i bezawaryjni działał, trzeba o niego dbać.

Obraz

Na zakończenie proponujemy lekturę wpisu macminika Sztuka dezinformacji i rzut oka na grę planszową XCOM. To oczywiście nie wszystkie wpisy, które zadebiutowały przez ostatnie tygodnie. Pozostałe omówimy w przyszłą niedzielę.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)