Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
22.02.2015 20:43
Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
Wojciech Cybulski
350131610173204417

Kolejny tydzień za nami, czas więc podsumować najciekawsze wpisy na blogu z minionego tygodnia. Co ciekawego napisali nasi dzielni użytkownicy?

Zaczynamy od interesującego wpisu dotyczącego jakości serwisu gwarancyjnego firmy Huawei, bardzo przyjemnego w odbiorze tekstu o przemianie, która dokonała się w Polsce wraz z upadkiem komunizmu i przemyśleń Maniek_88 na temat teleportacji. Sporo uwagi w ostatnich 7 dniach użytkownicy poświęcili rozmaitym sprzętom. I tak mamy coś dla diabetyków - mierzenie poziomu cukru z wykorzystaniem telefonu lub smartwatcha. Możemy także przeczytać pisaną z perspektywy czasu recenzję zegarka Pebble, relację z budowy zdalnie sterowanego autka na bazie RaspberryPi i rzut okiem na dedykowaną tabletom klawiaturę Universal Mobile Keyboard stworzoną przez... Microsoft. Na naszych blogach znajdziecie także ciekawe porównanie dysków SSD i SSHD, wpis o SmartEyeglass - inteligentnych okularach od Sony oraz ciekawy, zajmujący niewiele miejsca skaner Fujitsu ScanSnap iX100. Z typowo sprzętowych wpisów polecamy jeszcze test pamięci przenośnej Toshiba TransMemory 8GB, garść plotek o projekcie Apple Titan, kolejną odsłonę cyklu o Atari i relację z budowy "kartonowego" Media Center PC.

350131610173401025

To oczywiście nie wszystkie ciekawe teksty, jakie ostatnio ukazały się na naszych blogach. Wśród poruszonych przez Was tematów znalazł się również Linux, mroczna gra Darkest Dungeon i małe zestawienie starych 8-bitowców. Najnowsze wpisy cały czas pojawiają się również w naszej blogowej sekcji - znajdziecie tam także wpisy nie ujęte w tym podsumowaniu. Przypominamy ponadto, że za publikowane u nas teksty możecie otrzymać atrakcyjne nagrody. Autorzy styczniowych blogów otrzymali już od nas m.in. smartphone Asus Zenfone 5,router WiFi Netgear Nighthawk R7000,adaptery FRITZ!Powerline 1000E + kurtka dobreprogramy + Raspberry Pi,dysk SSD 256 GB Plextor PX-256M6 Pro izestaw Windows 8.1 PL BOX (32/64 bit) + kurtka dobreprogramy. Zapraszamy do lektury!

350131610173532097

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)