Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
15.05.2016 22:15, aktualizacja: 15.05.2016 23:15
Obraz

Dni mijają, kolejny tydzień za nami, kolejne wpisy pojawiają się na naszych blogach i debiutują kolejny autorzy - czyli tradycyjnie dzieje się wiele. Czas więc podsumować najciekawsze teksty i wyróżnić aktywnych blogerów.

Na dobry początek polecamy omówienie interfejsów pozwalających łączyć stacjonarne karty graficzne z laptopami i porównanie różnych wariantów połączenia internetowego. Warto zauważyć, że w niektórych miastach dostęp do miejskiej sieci Wi-Fi jest darmowy. Ciekawie prezentuje się także recenzja Kindle Paperwhite 3, chińskiego, niedrogiego smartfona Bluboo Picasso i również chińskiej kamerki sportowej Xiaoyi Yi Action Camera.

Obraz

Fani Linuksa mogą sięgnąć po najnowszy wpis Xanthia, zestawienie ciekawych programów dla Ubuntu i garść najnowszych informacji z krainy Pingwina. Na naszych blogach znajdziecie wiele praktycznych porad: jak skonfigurować RAID na Raspberry Pi oraz jak rozwiązać problem niedziałającego dźwięku po HDMI w układach Intela. Zaawansowani użytkownicy mogą poczytać o Powershellu, obsłudze MySQL w aplikacjach desktopowych i pracy informatyka w małej firmie.

Obraz

Na koniec odsyłamy Was do informacji o growym projekcie Venom i felietonu autorstwa t-m-z. Nie można nie wspomnieć również o debiucie Tree of Savior i zestawieniu ciekawych kanałów na YouTube. Starsi użytkownicy na pewno pamiętają portalowego pirata. Młodszych odsyłamy do relacji walki z serwisem X-Kom i obsługi w sieci Play. Zapraszamy do lektrury!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)