Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona głównaCzytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
11.01.2015 21:04
Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
Wojciech Cybulski
bDYYQYjW
350129950134789577

Zapraszamy do naszego cotygodniowego podsumowania blogów - jakie ciekawe teksty opublikowali nasi dzielni użytkownicy w minionych 7 dniach?

bDYYQYjp

Tym razem nasze podsumowanie zaczynamy od felietonów, które cieszą się na blogach sporą popularnością. Na dobry początek mała refleksja na temat smart urządzeń, które są kontrolowane przez niekoniecznie smart użytkowników, wprowadzenie do smart-skutera i porównanie jakości tłumaczeń seriali wykonanych przez profesjonalistów i amatorów. Mamy też coś o wyprzedaży gier, którą prowadzi sieć sklepów Biedronka, wizję idealnej stacji dokującej i francuskiej wyszukiwarce internetowej Qwant, która w założeniu ma być konkurentem Google i Binga. Styczeń to czas podsumowań, warto więc rzucić okiem na blogowe podsumowanie roku od Siplas i przyjrzeć się ustawie blokującej pornografię w polskim Internecie. Polecamy także coś dla początkujących piratów, dywagacje na temat upadku Windows 8 i rozważania na temat problematyczności Linuksa.

SmartScooter - elektryczny skuter przyszłości
SmartScooter - elektryczny skuter przyszłości

Kontynuując tematykę Linuksa, kierujemy Was do tekstu wprowadzającego do Linux Mint i poradnika użytkowników serwisów VOD w systemach linuksowych. Bardziej zaawansowanym użytkownikom na pewno spodoba się też świetny wpis o mechanizmie sprzętowego dekodowania wideo, wprowadzenie do programowania Intel Edison na Arduino IDE i spojrzenie na stare gry dla Raspberry Pi. A skoro przy grach jesteśmy, rzućcie okiem na ciekawe tytuły dla iOS, PC, Androida i realną rzeczywistość ;-) Mamy dla Was także dwa telefony z Androidem - LG G2 mini i ZTE Speed i małe co nieco o Amidze oraz Atari. Na koniec mamy dla Was wiideo podsumowanie blogów, rzecz o Google Inbox, reklamach w aplikacjach Windows Phone oraz garść plotek na temat nowego MacBooka Air.Zapraszamy do lektury!

ZTE Speed - tani smartfon o przyzwoitych parametrach
ZTE Speed - tani smartfon o przyzwoitych parametrach
Udostępnij:
bDYYQYkn