Nagradzamy z Kingstonem najlepszych blogerów!

Nagradzamy z Kingstonem najlepszych blogerów!

Redakcja
11.07.2011 15:26, aktualizacja: 12.07.2011 01:36

Po raz kolejny nadszedł czas na comiesięczne wyróżnienie najlepszych i najbardziej aktywnych blogerów publikujących na blogu czytelników serwisu dobreprogramy. Po raz drugi w tym roku podsumowujemy nie tylko jeden miesiąc, ale i cały kwartał Waszej twórczości.

Od nowego roku patronat nad blogiem objęła firma Kingston, co wiąże się z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Podobnie do miesiąca ubiegłego wyróżniamy dzisiaj dwóch blogerów, do których powędrują koszulki dobrychprogramów oraz pendrive'y Kingston DataTraveler 410 o pojemności 16GB. Tym razem jednak mamy także przyjemność wyłonić blogera kwartału i nagrodzić go koszulką dobrychprogramów oraz dyskiem SSD Kingston SSDNow V+100 o pojemności 64GB! W ramach pocieszenia koszulka i pendrive powędrują także do autora, któremu mimo świetnych tekstów, nie poszczęściło się i nie został nagrodzony w którymś z ubiegłych miesięcy. Dodatkowo w związku z rosnącą liczną wpisów, postanowiliśmy dalszych dziesięciu użytkowników nagrodzić nagrodami pocieszenia.

Kryteria oceny blogów pozostają bez zmian. Przede wszystkim braliśmy pod uwagę poziom merytoryczny wpisu i jego unikalność, ale nie bez znaczenia była estetyka, poprawność językowa oraz „lekkość pióra”. Sprawdziliśmy też, jakie były komentarze Waszych czytelników. Wszystkie te czynniki wpłynęły na naszą decyzję o tym, komu przyznać nagrody.

Pierwsza w tym miesiącu nagroda należy się użytkownikowi iluzion, który od dłuższego czasu podejmuje na swoim blogu tematykę programowania w Pythonie. Obok wpisu wprowadzającego w czerwcu opublikował także wpisy o programowaniu funkcyjnym oraz tworzeniu samowystarczalnych programów w Pythonie. Polecamy te i inne wpisy na jego blogu, szczególnie że obchodził on w ubiegłym miesiącu rocznicę publikowania na portalu.

Drugą nagrodę za czerwiec postanowiliśmy przyznać GBM, autorowi krótkiego cyklu o sprzęcie (części: 1, 2, 3) oraz bardzo ciekawego wpisu na temat powszechnie ignorowanego zagrożenia prostych (ale bardzo dotkliwych) ataków dokonywanych przez script kiddies.

Kwartalną nagrodę pocieszenia postanowiliśmy przyznać użytkownikowi tfl, autorowi wpisów o paranoicznym podejściu do bezpieczeństwa (także w aplikacjach web) oraz szeregu ciekawie napisanych tekstów o praktyce administracyjnej: zdalnym pulpicie i skryptach w linii poleceń Windows. Te i garść innych interesujących wpisów znaleźć można na jego blogu.

I chwila, na którą wszyscy czekali. Drugim w tym roku blogerem kwartału zostaje steemm, który rozpoczął przygodę z blogami użytkowników raptem w maju tego roku. Przez ten czas dał się poznać jako niestrudzony recenzent gier (Wiedźmin 2: Zabójcy królów, Forza Motorsport 3) oraz miłośnik środowiska MATLAB. Jednak to ta pierwsza kategoria wpisów zasługuje na specjalne wyróżnienie. Polecamy wszystkim zapoznanie się z perełkami Xbox Live Arcade (część druga) oraz innymi wpisami steemma. Wierzymy, że każdy z nas potrzebuje odrobiny elektronicznej rozrywki od czasu do czasu.

Rosnąca liczba wpisów skłoniła nas do symbolicznego wyróżnienia dalszych 10 autorów blogów. Wszyscy oni otrzymają od nas zestaw upominków — koszulki dobrychprogramów i gadżety. Dziesięciu szczęśliwców w kolejności alfabetycznej to:Banan, command-dos, freeq52, king237, lukasamd, MaXDemage, NRN, Ostatni Mohikanin, ramirez1 oraz Simek. Gratulujemy!

Gorąco zachęcamy wszystkich do publikowania na blogu czytelników portalu dobreprogramy — jest to wyjątkowa możliwość dotarcia do społeczności 6 milionów użytkowników naszego serwisu. Formuła bloga stanowi zresztą znakomite uzupełnienie dyskusji na forum i w komentarzach. Wierzymy, że będzie Was — blogerów — jeszcze więcej! Najciekawsze wpisy nieprzerwanie będziemy nagradzać. Mamy nadzieję, że zdrowe współzawodnictwo na polu ilości i jakości tekstów będzie dla Was tak samo motywujące, jak przyznawane przez nas upominki. :)

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (41)