Ostatnie dni konkursu z bezpiecznym hasłem

Ostatnie dni konkursu z bezpiecznym hasłem

Redakcja
30.01.2011 13:44

Tylko do wtorku włącznie można brać udział w konkursie ogłoszonym 19 stycznia w związku z Dniem Bezpiecznego Hasła. Na zwycięzców czekają roczne licencje na Norton Internet Security 2011.

Zasady konkursu są bardzo proste - trzeba popisać się wiedzą na temat tego, jakie kryteria powinno spełniać bezpieczne hasło oraz jak się nim posługiwać, by takie pozostało. Wszystkie te informacje wraz z poradami, zarówno w formie tekstowej i wideo, można znaleźć na stronie internetowej akcji. Można tam również skorzystać ze specjalnej aplikacji, która oceni konkretne hasło pod kątem jego zgodności z najlepszymi zasadami zabezpieczeń.

Po zaczerpnięciu wiedzy na temat bezpieczeństwa wystarczy odpowiedzieć na trzy proste pytania dotyczące zasad tworzenia i przechowywania haseł. Warto się spieszyć, bo konkurs potrwa jeszcze tylko niecałe trzy dni - do 1 lutego włącznie. Wśród osób, które poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania rozlosowanych zostanie 100 licencji na pakiet zabezpieczający zapewniający kompleksową ochronę systemu i danych: Norton Internet Security 2011.

W międzyczasie wszystkich zachęcamy także do pobrania specjalnie przygotowanej na Dzień Bezpiecznego Hasła, bezpłatnej wersji testowej Norton Internet Security 2011, która działa aż przez 90 dni - znacznie dłużej, niż zwykłe wersje testowe.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)