Rozmowa o ofercie Adobe dla edukacji

Rozmowa o ofercie Adobe dla edukacji

Redakcja
03.11.2010 11:27

Jeśli interesuje Was, jak - jako uczniowie, studenci lub pracownicy jednostek edukacyjnych - możecie nabyć oprogramowanie firmy Adobe z zniżkami sięgającymi nawet 90%, to wywiad dla Was. Bartosz Malinowski odpowiedzialny za działania dla sektora edukacji w polskim oddziale opowiada o tym, co firma przygotowała dla osób uczących i uczących się w Polsce - jest tego całkiem sporo, wywiad trwa prawie piętnaście minut.

W rozmowie poruszyliśmy między innymi temat najnowszej zmiany w warunkach licencjonowania edycji edukacyjnych, które zezwalają teraz na komercyjne wykorzystywanie produktów, także po zakończeniu nauki.

This text will be replaced var so = new SWFObject('http://storage.dobreprogramy.pl/video/player/player.swf','ply','480','294','9','#000000'); so.addParam('allowfullscreen','true'); so.addParam('allowscriptaccess','always'); so.addVariable('file','http://storage.dobreprogramy.pl/video/Adobe2010-BartoszMalinowski-360p.mp4'); so.addVariable('image','http://storage.dobreprogramy.pl/video/Adobe2010-BartoszMalinowski.jpg'); so.addVariable('provider','http'); so.addVariable('plugins','hd-1'); so.addVariable('hd.file','http://storage.dobreprogramy.pl/video/Adobe2010-BartoszMalinowski-720p.mp4'); so.write('mediaspace');Zapis rozmowy dostępny jest również do pobrania i obejrzenia online w lepszych jakościach. Polecamy pozostałe materiały wideo.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)