Surface Laptop Studio w przedsprzedaży. Są 3 możliwości

Surface Laptop Studio w przedsprzedaży. Są 3 możliwości

Surface Laptop Studio
Surface Laptop Studio
Źródło zdjęć: © Microsoft
Karolina Kowasz
03.02.2022 16:14, aktualizacja: 05.02.2022 10:16

Nowy sprzęt Microsoftu, Surface Laptop Studio, już można zamawiać w przedsprzedaży. Jeżeli zdecydujemy się na jego zakup, razem z laptopem otrzymamy pióro Surface Slim Pen 2. Nie jest to jednak ostatni laptop Microsoftu, który w tym miesiącu trafi do sprzedaży.

Od 22 lutego 2022 roku dostępna w sprzedaży będzie także bardziej wydajna hybryda urządzenia – Surface Pro 8. W przeciwieństwie do mniej wydajnego poprzednika, będzie miał jednak tylko dwa tryby ustawienia.

Mobilna stacja robocza

Surface Laptop Studio to urządzenie stworzone zarówno do pracy biurowej, jak i do wygodnego oglądania filmów czy prezentowania treści. Sprzęt posiada trzy tryby ustawienia - komputera przenośnego, sceniczny i tryb do pracy twórczej. W ten sposób użytkownik może szybko dostosować go do swoich obecnych potrzeb.

Dla dodatkowego zwiększenia komfortu pracy, wraz z urządzeniem sprzedawane jest pióro Surface Slim Pen 2. Sprzęt został zbudowany tak, by użytkownik miał wrażenie korzystania z klasycznego pióra na kartce papieru. Pióro ładowane jest bezprzewodowo w schowku umieszczonym w Surface Pro Signature Keyboard. Kupujący ma do wyboru również dwa warianty nowej klawiatury – w zestawie z Penem lub bez.

Surface Pro 8
Surface Pro 8© Microsoft

Data premiery

Chociaż Surface Laptop Studio dostępny jest w przedsprzedaży już teraz, zarówno on, jak i Surface Pro 8 trafią na sklepowe półki dopiero 22 lutego. W momencie powstawania tego artykułu Surface Laptop Studio już można było zamawiać w sieciach w X-kom oraz Media Markt.

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)