Adobe obniża cenę Creative Cloud dla fotografów

Adobe obniża cenę Creative Cloud dla fotografów

Marcin Paterek
05.09.2013 14:45

Adobe podczas konferencji Photoshop World zapowiedziało Photoshop Photography Program, czyli ofertę dopasowaną specjalnie do potrzeb fotografów. W ten sposób już niedługo będzie można wykupić członkostwo w Creative Cloud w promocyjnej cenie 9,99 dolara miesięcznie. Jest jednak mały haczyk — pakiet narzędzi zostanie zauważalnie odchudzony.

350041211832264641

Promocyjna oferta obejmuje dostęp do:Photoshop CC,Lightroom 5,20 GB powierzchni w chmurze do przechowywania i współdzielenia plików,serwisu Behance ProSite,materiałów szkoleniowych Learn Creative Cloud, przyszłych aktualizacji pakietu.

Do Photoshop Photography Program będą mogły przystąpić wyłącznie osoby, które posiadają już Photoshop w wersji CS3 lub nowszej. Dodatkowo oferta została ograniczona czasowo — będzie można z niej skorzystać tylko do 31 grudnia 2013 r. Jednocześnie Adobe podkreśla, że niższa cena zostanie utrzymana tak długo, jak konto pozostanie aktywne. W Polsce promocja ma wystartować w ciągu kilku najbliższych tygodni — nieoficjalnie mowa jest o 17 września.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)