Adobe obniża cenę Creative Cloud dla fotografów

Marcin Paterek

05.09.2013 14:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Adobe podczas konferencji Photoshop World zapowiedziało Photoshop Photography Program, czyli ofertę dopasowaną specjalnie do potrzeb fotografów. W ten sposób już niedługo będzie można wykupić członkostwo w Creative Cloud w promocyjnej cenie 9,99 dolara miesięcznie. Jest jednak mały haczyk — pakiet narzędzi zostanie zauważalnie odchudzony.

Obraz

Promocyjna oferta obejmuje dostęp do:Photoshop CC,Lightroom 5,20 GB powierzchni w chmurze do przechowywania i współdzielenia plików,serwisu Behance ProSite,materiałów szkoleniowych Learn Creative Cloud, przyszłych aktualizacji pakietu.

Do Photoshop Photography Program będą mogły przystąpić wyłącznie osoby, które posiadają już Photoshop w wersji CS3 lub nowszej. Dodatkowo oferta została ograniczona czasowo — będzie można z niej skorzystać tylko do 31 grudnia 2013 r. Jednocześnie Adobe podkreśla, że niższa cena zostanie utrzymana tak długo, jak konto pozostanie aktywne. W Polsce promocja ma wystartować w ciągu kilku najbliższych tygodni — nieoficjalnie mowa jest o 17 września.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)