Blob's Adventure 2 na weekend

Strona głównaBlob's Adventure 2 na weekend
10.09.2010 20:35
Redakcja
Redakcja

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Blob's Adventure 2 - prostą w zasady zręcznościówkę, w której wcielamy się w postać niebieskiej kropelki mającej na celu dotarcie do króla Skeletona i zniszczenie go raz na zawsze.

Wędrując przez świat pełen zasadzek, pułapek, zatrzasków i nieprzyjaciół staramy się zebrać jak największą ilość monet i dotrzeć do końcowego wyjścia z każdego układu. Blob's Adventure 2 składa się z 25 układów tworzących w sumie 6 odmiennych graficznie światów, gdzie każdy zakończony jest finalną potyczką z potworem-bossem. Mimo iż gra nie jest na czas, a liczba prób przejścia każdego z układów jest nieograniczona, to frajdy i zabawy w trakcie rozgrywki na pewno nie braknie.

Grę Blob's Adventure 2 można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Kontynuujemy opisywanie naszych wrażeń z pokazów nadchodzących tytułów - sprawdziliśmy między innymi Rage od id Software, Star Wars: The Force Unleashed II, polskie wyścigi Nail'd, strzelankę Bulletstorm czy robione przez EA MMA. Zrecenzowaliśmy również długo oczekiwaną Mafię II oraz Lara Croft and the Guardian of Light.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)