Bos Wars na weekend

Bos Wars na weekend

Redakcja
29.10.2010 18:07

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Bos Wars - futurystyczną strategię czasu rzeczywistego polegającą na zapewnieniu jak najszybszego rozwoju tworzonej przez siebie gospodarce przy jednoczesnym kreowaniu zaplecza militarnego.

Głównym zadaniem gracza jest uzyskanie równowagi pomiędzy nakładami poniesionymi na rozwój ekonomiczny, a wysiłkiem poniesionym na budowanie armii niezbędnej do odpierania ataków innych, wrogo nastawionych nacji. Wartym uwagi jest fakt posiadania przez Bos Wars systemu dynamicznej gospodarki opartego o realia i zasady prawdziwej ekonomii co zdecydowanie zwiększa atrakcyjność rozgrywki.

Grę Bos Wars można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> RTS

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapoznać się z zapowiedziami polskiego Afterfall: Insanity oraz ambitnego RPG Kingdoms of Amalur: Reckoning, jak też recenzjami Enslaved: Odyssey to the West i reinkarnacji serii Medal of Honor. Ponadto odwiedziliśmy Targi Elektroniki Użytkowej i Gier Video ON/OFF w Warszawie, więc dzielimy się naszymi wrażeniami.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Lambda Wars na weekend
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Dota 2 na weekend
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Wild Warfare na weekend
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Prime World na weekend
Prime World na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (25)