Critical Damage na weekend

Critical Damage na weekend28.10.2011 18:28
Redakcja

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Critical Damage - wciągającą kosmiczną strzelaninę 3D przedstawioną w rzucie izometrycznym i wzbogaconą dodatkowo o aspekty strategiczne.

Głównym zadaniem gracza jest podjęcie odpowiednich czynności defensywnych w celu obrony własnego bunkra przed systematycznym atakiem wrogich, uzbrojonych pojazdów przeciwnika. Z układu na układ czynność staje się coraz trudniejsza, gdyż inwazja z czasem jest coraz bardziej zmasowana, a uzbrojenie nieprzyjaciela coraz bardziej zaawansowane. Jedynym sposobem ratowania się przed szybką porażką są regularne wizyty w sklepie z arsenałem, do którego możemy się dostać po zakończeniu każdego kolejnego układu.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("criticaldamage360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 110, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"criticaldamage-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20111028175543.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/criticaldamage-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/criticaldamage-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/criticaldamage-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/criticaldamage-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Oprócz właściwie dobranej broni czy ilości amunicji bardzo istotnym czynnikiem jest podjęcie odpowiedniej strategii obrony chronionego obiektu. Z jednej strony nie możemy się od niego zbytnio oddalać, z drugiej zaś, postępując w ten sposób narażamy się na bezpośredni atak wroga. Niejednokrotnie musimy umiejętnie odwrócić uwagę nieprzyjaciela od chronionego obiektu i przyjąć na siebie całą siłę ognia. Nie bez znaczenia jest odległość dzieląca nasz statek od przeciwnika, ponieważ to ona dyktuje jaki rodzaj broni należy użyć do jego unicestwienia.

Critical Damage oferuje ponad 90 odmian wrogich pojazdów i 12 rodzajów broni, do tego prezentuje dobrą oprawę graficzną, dynamizm akcji i wiele innych dobrych efektów wizualnych wpływających zarówno na atrakcyjność rozgrywki jak i wysoki stopień grywalności.

Grę Critical Damage można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Strzelanki

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapowiedź kolejnego dzieła RPG ekipy Piranha Bytes - Risen 2: Dark Waters, a także recenzje wyścigów Off-Road Drive: Rajdy Bezdroży i przede wszystkim niezwykle udanej pozycji z Mrocznym Rycerzem w roli głównej, czyli Batman: Arkham City.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Flickers na weekend
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
Retry? na weekend
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
Blockfall na weekend
Blockfall na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
ChargeRider na weekend
ChargeRider na weekend
Rafał Szramowiat
SERENDIPITY na weekend
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (17)