Invaders: Corruption na weekend

Strona głównaInvaders: Corruption na weekend
11.02.2011 19:03
Redakcja
Redakcja

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Invaders: Corruption - dynamiczną strzelaninę 2D stanowiąca jeden z wielu klonów, klasycznej i cieszącej się niegdyś wielkim uznaniem wśród fanów gatunku, gry Asteroids.

Poruszając się po ściśle określonej strefie, stanowiącej coś w rodzaju fragmentu przestrzeni kosmicznej, staramy bronić się przed zmasowanymi atakami systematycznie zwiększającej się z każdą minutą liczby przeciwników. Głównym zadaniem gracza jest zdobycie jak największej liczby punktów i utrzymanie się jak najdłużej przy życiu. Dzięki możliwości podglądu najlepszych rezultatów online możemy rywalizować z graczami z całego świata.

Gra dysponuje średnio zaawansowaną oprawą audiowizualną lecz wszelkie niedostatki nadrabia wysoką grywalnością potrafiąc przykuć do monitora na wiele długich godzin.

Grę Invaders: Corruption można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Strzelanki

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy testy sprzętu - kart graficznych GeForce GTX 570 i 580, a także pada dla PlayStation 3 Power A Pro Elite Wireless Controller, wzorowanego na kontrolerze od Xboksa 360. Ponadto warto zapoznać się z zapowiedzią czerpiącej garściami z Portala gry The Spire, a także recenzją RPG Two Worlds II.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Retry? na weekend
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
ChargeRider na weekend
ChargeRider na weekend
Rafał Szramowiat
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (21)