Mario Forever Galaxy na weekend

Strona głównaMario Forever Galaxy na weekend
25.06.2010 19:19
Redakcja
Redakcja

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Mario Forever Galaxy - kontynuację słynnej serii Mario Forever.

Tym razem dzielny i niestrudzony Mario podróżuje w przestrzeni pozaziemskiej, gdzie stawia czoła niezliczonej armii statków nieprzyjaciela. Na szczęście Mario nie jest sam, pomaga mu jego przyjaciel Lugi - mieszkaniec królestwa pieczarek. Dzięki jego wsparciu nasz bohater opływa w szereg bonusów, które wspomagają Mario w boju. Przemierzając coraz bardziej odległe zakątki kosmosu Mario stara się dotrzeć do uwięzionej na jednej z planet księżniczki, która czeka na swojego herosa ;-). Gra utrzymana jest w wesołej, bajkowej wręcz atmosferze, a przyjemna, klimatyczna muzyczka umila dodatkowo czas gry.

Grę Mario Forever Galaxy można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje efektownego UFC 2010: Undisputed, edycji PSP ModNation Racers oraz Pure Football od Ubisoftu - teoretycznie konkurencji dla gier z serii FIFA i PES.A do tego zapowiedzi dwóch strzelankowych hitów - Killzone 3 i Gears of War 3.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
ChargeRider na weekend
ChargeRider na weekend
Rafał Szramowiat
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Flickers na weekend
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
SERENDIPITY na weekend
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (28)