Phablet z obsługą dwóch kart SIM w ofercie GOCLEVER

Phablet z obsługą dwóch kart SIM w ofercie GOCLEVER

Marcin Wilk
11.06.2013 14:29, aktualizacja: 13.06.2013 09:47

GOCLEVER do serii FONE, która na początku roku zadebiutowała z dwoma smartfonami, dorzuca większy kaliber — model 570Q, łączący w sobie cechy telefonu i tabletu.

FONE 570Q został wyposażony w spory, 5,7-calowy ekran IPS wyświetlający obraz o rozdzielczości 700×1280 pikseli, obsługujący jednocześnie 5 punktów dotyku. Według producenta taka przekątna nie utrudnia czynności typowych, jak prowadzenie rozmów telefonicznych, a dodatkowo poprawia wygodę podczas tworzenia, czytania tekstów, przeglądania stron internetowych, czy też oglądania zdjęć i filmów. Ma to być kompromis między telefonem, który nie zawsze wystarczy do komfortowej pracy, a tabletem, który często ze względu na swoje rozmiary musi pozostać na domowej półce.

Obraz

Phablet GOCLEVERA otrzymał czterordzeniowy procesor Cortex A7 taktowany z częstotliwością 1,2 GHz, wspierany przez 1 GB pamięci operacyjnej oraz dwurdzeniowy układ graficzny PowerVR SGX544. Na dane producent przewidział 4 GB pamięci wewnętrznej, którą za pomocą karty microSD można rozszerzyć do 32 GB. Użytkownik będzie mógł skorzystać z dwóch modułów foto-wideo, 5-megapikselowego z tyłu obudowy, oraz 0,3-megapikselowego z przodu, który ma służyć jako kamerka do rozmów internetowych.

Urządzenie dzięki obsłudze dwóch kart SIM będzie mogło zastąpić dwa telefony. Pomyślano również o wsparciu dla częstotliwości Aero2, który oferuje darmowy dostęp do sieci w wielu miejscach naszego kraju (na razie przedłużony do 2016 roku). Oprócz tego pojawi się standardowo obsługa WiFi, Bluetooth i oraz GPS (A-GPS).

Obraz

Warto również wspomnieć o rysiku, który można schować w obudowie. Jest to wygodne akcesorium wspierające pracę przy tworzeniu notatek oraz czynnościach wymagających większej precyzji. Specyfikację uzupełnia spory akumulator o pojemności 3200 mAh, który według producenta ma utrzymać phablet w stanie czuwania przez cztery dni i zapewnić do 10 godzin nieustannej rozmowy. Zmieścił się w obudowie o wymiarach 156×83×11 milimetrów przy wadze 212 gramów.

GOCLEVER swój najnowszy produkt wypuści na rynek z systemem Google Android w wersji 4.2 w cenie 899 złotych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)