Sage podsumowuje 5-lecie działalności w Polsce

Sage podsumowuje 5‑lecie działalności w Polsce

Wojciech Cybulski
19.05.2010 20:31, aktualizacja: 19.05.2010 22:48

Sage, producent znanego oprogramowania Symfonia wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem w sektorze MSP, świętuje właśnie 5-lecie działalności w Polsce.

Firma rozpoczęła działalność w Polsce w maju 2005 roku pod nazwą Sage Symfonia, wskutek wyodrębnienia linii produktów i usług Symfonia od spółki Matrix.pl. W lutym 2006 roku Sage Symfonia przejęła 50% udziałów w firmie Datev Symfonia, która zajmuje się produkcją rozwiązań informatycznych dla doradców podatkowych i audytorów. W marcu 2009 roku Sage Symfonia zmieniła nazwę na Sage.

Sage posiada w swojej ofercie rozwiązania dla przedsiębiorstw różnej wielkości - zarówno tych dużych, jak i średnich czy też mikroprzedsiębiorstw. Jednym z najpopularniejszych produktów firmy jest Symfonia Premium - pakiet programów przeznaczonych do zarządzania takimi obszarami działalności przedsiębiorstwa jak finanse, handel, płace, czy księgowość. Wersje testowe wszystkich modułów wchodzących w skład pakietu można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY z odpowiadających im kategorii.

Firma przedstawiła również wyniki finansowe za okres od października 2009 do marca 2010. W tym okresie przychody Sage przekroczyły 33 mln zł, a zysk operacyjny wyniósł 6 mln zł. Spółka pozyskała także 2,7 tys. nowych klientów, przez co powiększyła ich liczbę do 62 tys. Warto też wspomnieć, że z okazji piątych urodzin Sage przygotowało dla swoich klientów specjalną ofertę. Szczegóły promocji dostępne są w oddziałach firmy i u Partnerów Sage na terenie całego kraju. Na urodzinowej podstronie można także wysłać zapytanie o tę specjalną ofertę.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)