Space Race na weekend

Space Race na weekend28.01.2011 17:34
Redakcja

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Space Race - szybką i dynamiczną zręcznościówkę będącą w stanie poddać najcięższym próbom naszą zwinność, spostrzegawczość oraz szybkość reakcji.

Poruszamy się wzdłuż powykręcanego, serpentynowatego tunelu często z zawrotną prędkością. Naszym głównym zadaniem jest zebranie jak największej liczby drogocennych pierścieni. Nie dość że statek nabiera błyskawicznie dużych prędkości, to jego wnętrze mieni się pełną gamą różnych odcieni i przebogatą paletą kolorów co przyprawia o zawrót głowy i mocno dekoncentruje.Dodatkowym utrudnieniem jest prowadzenie rozgrywki na czas oraz porozstawiane tu i ówdzie pułapki wytrącające nas z właściwego toru lotu. Po krótkiej lecz energicznej rundzie mamy możliwość porównania swojego wyniku online, ale pod warunkiem, że nasz rezultat jest odpowiednio wysoki ;-).

Grę Space Race można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Zręcznościowe

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapowiedzi Homefront - tytułu przedstawiającego alternatywną wersję naszej historii, jak też tworzonego przez Czechów Silent Hill: Downpour, a także nowej produkcji RPG od Maxis - Darkspore. Dzielimy się ponadto wrażeniami z przedpremierowego ogrywania Top Spin 4.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Flickers na weekend
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
Retry? na weekend
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
Blockfall na weekend
Blockfall na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (25)