Stick Soldiers II na weekend

Stick Soldiers II na weekend

Redakcja
18.02.2011 20:05

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Stick Soldiers II - niezwykle dynamiczną, pomysłową i wciągającą strzelaninę 2D rodem ze "szkolnego zeszytu".

Posługujemy się małym żołnierzykiem składającym się zaledwie z kilku prostych kresek i wyposażonym w zarys jednego z siedmiu dostępnych gatunków broni. Rozgrywka odbywa się na białej planszy wypełnionej jedynie konturami obiektów, które umożliwiają poruszanie się po całym placu gry oraz zapewniają schronienie przed atakiem wroga. Do dyspozycji mamy 2 tryby gry, FFA Game (każdy kontra każdy) oraz Team Game (drużyna kontra drużyna).

Gra, oprócz niezwykłej zręczności i sprawności w poruszaniu się po planszy, wymaga od gracza dużej operatywności, refleksu i precyzji. Uboga oprawa graficzna nie wpływa w żaden sposób ujemnie na wrażenia z gry, ponieważ Stick Soldiers II posiada swój unikalny, niepowtarzalny klimat, dzięki któremu potrafi przyciągnąć do monitora na długie godziny.

Grę Stick Soldiers II można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Strzelanki

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe i zarazem ostatnie już przygody naszych komiksowych bohaterów.

Tak, to niestety ostatni odcinek z całej, kilkuletniej serii cotygodniowych odcinków z wyczynami tej zwariowanej pary kumpli "od komputera". Zdajemy sobie sprawę, że przez te wszystkie lata Pirat i Papuga zdobyli niemałą rzeszę fanów, dla których brak piątkowego epizodu z ich życia może okazać się wstrząsającym przeżyciem ;-). Nie martwcie się, w niedługim czasie postaramy się Wam to zrekompensować z nawiązką.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapowiedzi od lat wyczekiwanego Duke Nukem Forever oraz następnego wielkiego dzieła Bethesdy - The Elder Scrolls V: Skyrim. Ponadto warto zapoznać się z recenzjami Stacking, czyli produkcji z matrioszkami w rolach głównych, a także Ghost Trick: Phantom Detective na Nintendo DS.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Dota 2 na weekend
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Wild Warfare na weekend
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Lambda Wars na weekend
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Prime World na weekend
Prime World na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (48)