Army of Awesome - społecznościowe wsparcie według Mozilli

Army of Awesome - społecznościowe wsparcie według Mozilli

Wojciech Cybulski
11.10.2010 22:50, aktualizacja: 12.10.2010 01:56

Mozilla ogłosiła na blogu start inicjatywy Army of Awesome, w ramach której społeczność Firefoksa ma oferować użytkownikom tej przeglądarki pomoc w rozwiązywaniu problemów.

System społecznościowego wsparcia technicznego Mozilli bazuje na Twitterze - zarówno osoby zadające pytania jak i wolontariusze pomagający w rozwiązywaniu problemów muszą posiadać konto w tym serwisie społecznościowym. Samo zgłaszanie problemów i świadczenie pomocy w ich rozwiązywaniu jest banalnie proste i sprowadza się do kliknięcia w treść komuniku i udzieleniu odpowiedzi - całość trwa kilka sekund i jest w pełni zautomatyzowana. Przy świadczeniu pomocy wolontariusze mogą korzystać z przygotowanych przez Mozillę standardowych komunikatów - przyspiesza to udzielanie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Społeczościowe wsparcie techniczne Army of Awesome jest obecnie ograniczone do języka angielskiego. Osoby mające problem z Firefoksem mogą ponadto korzystać z forum wsparcia, bazy wiedzy, Live Chat oraz innych form pomocy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)