Photoshop CS5 – powinni tego zabronić!

Photoshop CS5 – powinni tego zabronić!

Redakcja
12.08.2010 09:35, aktualizacja: 12.08.2010 09:47

Prezentujemy sesję Pawła Zakrzewskiego reprezentującego ACSUG nagraną przy okazji HotZlotu 2010. Paweł to Adobe Certified Expert i Adobe Community Expert, od 12 lat specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń komputerowych dotyczących oprogramowania firmy Adobe, jest autorem kilku książek o tej tematyce i podczas prowadzenia prezentacji czuje się jak ryba w wodzie.

Tematem prezentacji Pawła są nowe możliwości Photoshopa CS5. W szczególności, z niezwykle barwną oprawą, Paweł pokazuje funkcjonalność Content Aware Fill - opcja ta pozwala między innymi usuwać ze zdjęcia będące na pierwszym planie obiekty tak, by w sposób inteligenty odbudować w ich miejscu niepozostawiające śladu po obróbce tło. Paweł pokazuje także inne triki i nowości, między innymi wbudowane w Photoshopa CS5 nowe narzędzie do tworzenia zdjęć HDR oraz opcje HDR Toning, które pozwalają uzyskać efekty zdjęć HDR bez posiadania kilku ujęć o różnej ekspozycji.

This text will be replaced var so = new SWFObject('http://storage.dobreprogramy.pl/video/player/player.swf','ply','480','294','9','#000000'); so.addParam('allowfullscreen','true'); so.addParam('allowscriptaccess','always'); so.addVariable('file','http://storage.dobreprogramy.pl/video/HotZlot2010-Adobe-360p.mp4'); so.addVariable('image','http://storage.dobreprogramy.pl/video/HotZlot2010-Adobe.jpg'); so.addVariable('provider','http'); so.addVariable('plugins','hd-1'); so.addVariable('hd.file','http://storage.dobreprogramy.pl/video/HotZlot2010-Adobe-720p.mp4'); so.write('mediaspace5');Zapis prezentacji dostępny jest również do pobrania i obejrzenia online w lepszych jakościach. Polecamy także nagraną tuż przed zlotem rozmowę z Pawłem oraz pozostałe sesje z tegorocznego HotZlotu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)