Pierwsi zwycięzcy w konkursie dobrychprogramów i Intela

Pierwsi zwycięzcy w konkursie dobrychprogramów i Intela01.10.2010 16:10
Redakcja

Dzisiaj dopiero pierwszy dzień konkursu, nadal nie padło jeszcze pierwsze pytanie, a my już przyznajemy nagrody. Wylosowaliśmy 15 użytkowników, którzy zgodnie z zapowiedzią otrzymają koszulkę serwisu dobreprogramy za szybkie uzupełnienie danych na stronie konkursowej.

Przypomnijmy, na czym polegał ten dodatkowy minikonkurs ogłoszony kilka dni temu. Na stronie konkursowej organizowanej przez nas i Intela zabawy konieczne jest uzupełnienie danych adresowych. By wziąć udział w konkursie nie trzeba wypełniać formularza od razu, można to zrobić nawet po udzieleniu pierwszej odpowiedzi. Niemniej aby zachęcić Was do szybkiej rejestracji jeszcze przed pierwszym zapaleniem się diody ogłosiliśmy, że 15 osób, które uzupełnią dane przed 1 października otrzyma koszulkę firmową serwisu dobreprogramy. Dzisiaj start konkursu, a więc zgodnie z obietnicą wylosowaliśmy zwycięzców.

Pierwszymi szczęśliwymi zwycięzcami w konkursie dobrychprogramów i Intela są użytkownicy o nickach: 0RaFiK0, adamwojtaszczyk, andi123, bigstar90, Czix, dankol, DarkPeter, flaszer, gudaja, japycz1, linkfan, methyl, stojak, witwoj77, zeyomir. Każdy otrzymuje od nas bezcenną ;-) koszulkę z logo naszego serwisu w wybranym rozmiarze (S, M, L, XL, XXL). Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo celem potwierdzenia danych do wysyłki i wyboru rozmiaru. Wygrana koszulka absolutnie nie eliminuje możliwości dalszego udziału w konkursie i nie zmniejsza szansy wygrywania kolejnych nagród! Jest to tylko nasze małe podziękowanie, poza głównym konkursem, za Wasze zaangażowanie w akcję.

Tymczasem pierwszy dzień konkursu trwa nadal. Kiedy pojawi się pytanie? Dioda póki co ani błyśnie - ale w końcu musi nadejść ten moment... Bądźcie czujni! :-)

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (97)