Pierwsi zwycięzcy w konkursie dobrychprogramów i Intela

Pierwsi zwycięzcy w konkursie dobrychprogramów i Intela

Redakcja
01.10.2010 16:10, aktualizacja: 04.10.2010 11:09

Dzisiaj dopiero pierwszy dzień konkursu, nadal nie padło jeszcze pierwsze pytanie, a my już przyznajemy nagrody. Wylosowaliśmy 15 użytkowników, którzy zgodnie z zapowiedzią otrzymają koszulkę serwisu dobreprogramy za szybkie uzupełnienie danych na stronie konkursowej.

Przypomnijmy, na czym polegał ten dodatkowy minikonkurs ogłoszony kilka dni temu. Na stronie konkursowej organizowanej przez nas i Intela zabawy konieczne jest uzupełnienie danych adresowych. By wziąć udział w konkursie nie trzeba wypełniać formularza od razu, można to zrobić nawet po udzieleniu pierwszej odpowiedzi. Niemniej aby zachęcić Was do szybkiej rejestracji jeszcze przed pierwszym zapaleniem się diody ogłosiliśmy, że 15 osób, które uzupełnią dane przed 1 października otrzyma koszulkę firmową serwisu dobreprogramy. Dzisiaj start konkursu, a więc zgodnie z obietnicą wylosowaliśmy zwycięzców.

Pierwszymi szczęśliwymi zwycięzcami w konkursie dobrychprogramów i Intela są użytkownicy o nickach: 0RaFiK0, adamwojtaszczyk, andi123, bigstar90, Czix, dankol, DarkPeter, flaszer, gudaja, japycz1, linkfan, methyl, stojak, witwoj77, zeyomir. Każdy otrzymuje od nas bezcenną ;-) koszulkę z logo naszego serwisu w wybranym rozmiarze (S, M, L, XL, XXL). Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo celem potwierdzenia danych do wysyłki i wyboru rozmiaru. Wygrana koszulka absolutnie nie eliminuje możliwości dalszego udziału w konkursie i nie zmniejsza szansy wygrywania kolejnych nagród! Jest to tylko nasze małe podziękowanie, poza głównym konkursem, za Wasze zaangażowanie w akcję.

Tymczasem pierwszy dzień konkursu trwa nadal. Kiedy pojawi się pytanie? Dioda póki co ani błyśnie - ale w końcu musi nadejść ten moment... Bądźcie czujni! :-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (97)