Dzięki rozszerzeniu FaniMani.pl zaoferujesz pomoc, która nic nie kosztuje

Dzięki rozszerzeniu FaniMani.pl zaoferujesz pomoc, która nic nie kosztuje

Dzięki rozszerzeniu FaniMani.pl zaoferujesz pomoc, która nic nie kosztuje
09.02.2016 18:44

Przedsięwzięcie FaniMani.pl pozwala w łatwy sposób wspomagać organizacje niekomercyjne podczas dokonywania zakupów internetowych w sklepach, które są partnerami akcji. Tych jest zresztą całkiem sporo, a ważnym aspektem całej inicjatywy jest fakt, że klient może pomóc nie dopłacając do zakupów ani grosza. FaniMani zaprezentowało właśnie rozszerzenie do przeglądarki, które ma czynić cały proces jeszcze łatwiejszym.

Zobacz jak działa FaniMani.pl - wersja długa

Rozszerzenie jest już dostępne w Chrome Web Store, w sklepie z rozszerzeniami dla Firefoksa, możliwe jest także wykorzystanie go w Internet Explorerze. Twórcy postanowili na zdecydowany minimalizm i ograniczyli funkcjonalność do przypominania o możliwości przekazania części kwoty za zakupy na rzecz organizacji. Nie są także dostępne żadne opcje konfiguracyjne. Biorąc jednak pod uwagę długą listę sklepów partnerskich, zaoferowanie prostej przypominajki, jest w zasadzie wszystkim, czego potrzebują w tym przypadku użytkownicy.

Program automatycznie rozpoznaje adres sklepu i, jeśli jest on zaangażowany w akcję, wyświetla w prawym górnym rogu okna strony nienarzucające się przypomnienie o możliwości skorzystania z FaniMani. Użytkownik może zdecydować się na wsparcie akcji, lub ukryć komunikat. W pierwszym wariancie zostaje on przekierowany na stronę FaniMani.pl, gdzie może dowiedzieć się jaki procent kwoty, którą zapłaci na zakupy może być przekazany na cele organizacji w przypadku konkretnego sklepu. Następnie wybiera on konkretną inicjatywę, którą chce wspomóc. Jest ich około 2 tys., nie zabrakło zatem praktycznej wyszukiwarki. Po zakończeniu tego procesu, następuje przekierowanie do strony sklepu, na których można kontynuować zakupy.

Obraz

Wśród partnerów znalazły się nie tylko organizacje zajmujące się działalnością charytatywną, ale także między innymi kluby sportowe, hufce ZHP, szkoły czy liczne stowarzyszenia. Równie duże zróżnicowanie występuje w przypadku sklepów, których liczba wynosi ponad 800. Wspierać organizacje dzięki FaniMani można na przykład podczas zakupów w sklepie Microsoftu, Origin, Komputroniku czy na Ali Express. Z pełną listą partnerów oraz wszystkimi szczegółami można zapoznać się na stronie internetowej przedsięwzięcia.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)