Imperatory WP: Zagłosuj na technologię roku i wygraj 5 tys. złotych!

Imperatory WP: Zagłosuj na technologię roku i wygraj 5 tys. złotych!

Imperatory WP 2021 koncentrują się wokół codzienności i ekologii.
Imperatory WP 2021 koncentrują się wokół codzienności i ekologii.
Źródło zdjęć: © WP Tech
Marcin Watemborski
22.12.2021 09:50

Imperatory WP to święto całej branży technologicznej. Początkowo koncentrowaliśmy się na rozrywce elektronicznej, jednak trzeba iść z duchem czasu. Nowa odsłona Imperatorów WP podkreśla wielkie znaczenie nowych technologii w codzienności.

Teraz to nie jury, a wy wybieracie laureatów każdej z 12 przygotowanych przez nas kategorii. Są one filarem życia wielu ludzi – nie tylko informatyków czy zapalonych gamerów, ale właściwie każdego z nas, kto ma choćby smartfon w kieszeni. Zapraszamy do głosowania, niech doroczne igrzyska technologiczne się rozpoczną!

Na co dzień o tym nie myślimy, ale nowe technologie są częścią naszego życia. Często nie wyobrażamy sobie dnia bez smartfona czy laptopa. Każde urządzenie – to mobilne oraz stacjonarne – jest współcześnie nieodłącznym elementem nie tylko pracy, ale I rozrywki. Kto nie lubi po ciężkim dniu usiąść wygodnie, odpalić swojej konsoli I pograć ze znajomymi? A może nowy serial na ulubionej platformie streamingowej?

Co robicie, gdy nie możecie znaleźć odpowiedzi na nurtujące was pytanie? Zapewne wpisujecie hasło w przeglądarce na smartfonie. Pamiętacie jeszcze czasy, gdy człowiek nie miał całego świata pod ręką? My też nie. Ze zdjęciami jest tak samo! Przecież najlepszy aparat to ten, który mamy w kieszeni. Przydałby się jeszcze program, by obrobić fotki, a później wrzucić wszystko do chmury.

To tylko część zagadnień, które poruszają Imperatory WP. Sami widzicie – technologia otacza nas z każdej strony. Tego pociągu nie da się już zatrzymać, więc wraz z wami postanowiliśmy docenić dobrodziejstwa współczesnego świata – bez względu na to, czy wyszły od inżynierów z Cupertino, czy powstały w Państwie Środka.

Tegoroczna edycja Imperatorów WP to również zmiany. Zamiast wybierać Gadżet Roku lub Akcesorium Gamingowe Roku, postawiliśmy na ekologię, podobnie jak wiele firm, które stawiają na zmniejszenie śladu węglowego i produkowanie technologii przyjaznej środowisku. Ekoprodukt Roku to nowa kategoria, która ma szczególne miejsce w naszym sercu. Drugą zmianą jest wybór Programu Roku, w końcu nie na darmo w naszym portfolio znajdują się dobreprogramy.pl, a wraz z nimi cała redakcja ekspertów.

Każda z kategorii jest związana z naszymi serwisami, a są to:

Jeśli weźmiecie udział w głosowaniu, podacie dane kontaktowe i odpowiecie na jedno pytanie, będziecie mieli szansę wygrać niemałą nagrodę. Na wybranego przez redakcję zwycięzcę czeka 5 tys. złotych. Głosy można oddawać do 6 stycznia 2022 roku.

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)