Konkurs dobrychprogramów i Intela za 3 dni, nagrody już dzisiaj

Konkurs dobrychprogramów i Intela za 3 dni, nagrody już dzisiaj

Redakcja
28.09.2010 14:45

Już tylko 3 dni pozostały do startu naszego konkursu organizowanego wspólnie z firmą Intel. W najbliższy piątek, 1 października, pojawi się pierwsze pytanie, ale nagrody mamy dla Was jeszcze przed konkursem!

Przypominamy, że już od paru dni działa strona konkursowa, na której zapoznać się można z zasadami zabawy i czekającymi na zwycięzców nagrodami. Kto może uczestniczyć? Każdy użytkownik naszego serwisu, wystarczy tylko konto - jeśli jeszcze go nie macie, polecamy szybką rejestrację. Później zasady są już bardzo proste: każdego dnia października o losowo wybranych porach będzie pojawiać się jedno pytanie lub zadanie. Za poprawne odpowiedzi będziemy przyznawać punkty. Tym jednak, którzy wykażą się nie tylko wiedzą, ale i refleksem przyznamy dodatkowe punkty bonusowe za szybkość udzielenia odpowiedzi. Podczas trwania konkursu będziemy prowadzić kilka rankingów - dzienne, cząstkowe za każde 10 dni oraz ranking generalny. To szansa dla tych, którzy będą chcieli włączyć się do rywalizacji później lub też brać udział w akcji nieco krócej. Zwycięzcy każdego z rankingów otrzymają atrakcyjne nagrody. Więcej informacji o zasadach zabawy można znaleźć w konkursowym FAQ.

Nagrodą główną w konkursie jest notebook MSI Classic CR620-049XPL z procesorem Intel Core i5 i5-430M. Dodatkowo pierwsze trzy miejsca nagrodzimy zaproszeniami specjalnymi na przyszłoroczny HotZlot 2011. Na zwycięzców rankingów cząstkowych czekać będą netbooki ASUS Eee PC 1001PX z procesorami Intel Atom N450. Codziennie osoba, która jako pierwsza poprawnie odpowie na pytanie, otrzyma plecak z logotypem Intela. Ponadto do wygrania będą także koszulki oraz gadżety dobrychprogramów. Po więcej informacji odsyłamy na specjalną podstronę z nagrodami.

Już dzisiaj przygotowaliśmy nagrody dla tych, którzy wejdą na stronę konkursową i uzupełnią swoje dane tym samym potwierdzając swój udział w konkursie. Wśród tych wszystkich, którzy dopełnią tej formalności przed 1 października rozlosujemy 15 koszulek firmowych z logo serwisu dobreprogramy. Jednocześnie uspokajamy - jeśli ktoś nie zdąży zarejestrować się przed opublikowaniem pierwszego pytania, będzie mógł to bez konsekwencji zrobić także po udzieleniu odpowiedzi. Lepiej jednak uzupełnić dane na spokojnie już teraz, kiedy konkursowe emocje dopiero narastają :-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)