Kupowałeś w Żabce? Niektóre żappsy przepadną po 31 grudnia

Kupowałeś w Żabce? Niektóre żappsy przepadną po 31 grudnia

Aplikacja żappka w Google Play
Aplikacja żappka w Google Play
Źródło zdjęć: © dobreprogramy | Oskar Ziomek
Oskar Ziomek
05.12.2022 14:11

Klienci sklepów Żabka, którzy zbierają żappsy, muszą pamiętać o ważnym terminie. Zbierane punkty mają swoją ważność i niektóre z nich przepadną, jeśli nie zostaną wykorzystane do końca grudnia. Zbieranie żappsów i odbieranie nagród ułatwia aplikacja Żabki - żappka.

Klienci kupujący w sklepach Żabka mogą korzystać z dobrodziejstw programu lojalnościowego, w którym zbierają żappsy. Stan punktów da się na bieżąco śledzić w aplikacji żappka. Tutaj także rozpoczyna się proces odbierania nagród. Punkty mają jednak swoją ważność. Warto więc pobrać aplikację i wykorzystać zebrane punkty, bo część przepadnie już po 31 grudnia 2022 roku.

O szczegółach programu lojalnościowego Żabki można przeczytać na oficjalnej stronie i w regulaminie. "Punkty zebrane w terminie od 01.11 do 31.10 danego roku rozliczeniowego, w przypadku niewykorzystania ich na nagrody do 31.12 – przepadają" - czytamy w krótkiej informacji. Żabka zachęca więc do ich bieżącego zamieniania na nagrody.

Aplikacja żappka - jak odebrać nagrodę?

Aby wymienić żappsy na nagrodę, należy sięgnąć po aplikację żappka. Nagrodę należy najpierw uaktywnić w aplikacji, a potem znaleźć produkt w sklepie i podejść z nim do kasy. Przed rozpoczęciem skanowania produktów, kasjerowi w Żabce należy pokazać kod wygenerowany w aplikacji żappka w telefonie. Dopiero wtedy uda się odebrać nagrodę po zakończeniu zakupów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Aplikacja żappka pozwala na bieżąco śledzić stan zbieranych żappsów. Skanowanie karty klienta jest wygodne dzięki możliwości umieszczenia widżetu na ekranie głównym w telefonie. Osobom, które nie korzystają jeszcze z aplikacji polecamy poradnik, w którym tłumaczymy jak zarejestrować się w żappce i zacząć zbierać punkty.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)