Aplikacja Twój Telefon dla Windows 11 dostanie nowy wygląd

Aplikacja Twój Telefon dla Windows 11 dostanie nowy wygląd

Aplikacja Twój Telefon
Aplikacja Twój Telefon
Źródło zdjęć: © Windows Latest
Karolina Kowasz
14.11.2021 15:44

Chociaż w ostatnim czasie Microsoft pracuje głównie nad łataniem błędów w swoich systemach, twórcy Windowsa 11 mieli znaleźć czas także na inne udogodnienia. Aplikacja Twój Telefon zostanie odświeżona tak, aby pasowała do obecnego wizerunku systemu.

Program Twój Telefon pozwala użytkownikom zarządzać ich aplikacjami, połączeniami telefonicznymi, wiadomościami, a także powiadomieniami na smartfonie z poziomu komputera. To pożyteczne narzędzie jest szczególnie przydatne dla tych, którzy często potrzebują współdzielić dokumenty między różnymi urządzeniami.

Bez nowych funkcji

Jak zauważa Windows Latest, odświeżenie aplikacji przez Microsoft nie oznacza jednak, że użytkownicy powinni spodziewać się dodania nowych możliwości. Cała zmiana, która została ogłoszona na ostatniej konferencji dotyczącej laptopów Surface, ma być wyłącznie wizualna.

Interfejs zostanie przeprojektowany zgodnie z obecnymi standardami estetycznymi wyznaczanymi przez Windows 11. Jak można zobaczyć na załączonym zdjęciu, kanał powiadomień pojawia się teraz po lewej stronie okna. Pasek nawigacyjny, który wcześniej znajdował się w tym miejscu, został za to przeniesiony na górę, aby zrobić miejsce dla powiadomień.

Szybsze reagowanie

Co ciekawe, Microsoft jest przekonany, że tego rodzaju przeprojektowanie aplikacji, pozwoli użytkownikom na szybsze i łatwiejsze korzystanie z dostępnych w niej funkcji. Wysyłanie wiadomości ma być sprawniejsze, zaś znane z poprzednich odsłon możliwości, takie jak przypinanie, nadal będą dostępne.

Na razie aplikacja Twój Telefon jest wciąż w fazie rozwoju. Zostanie udostępniona testerom w programie Windows Insiders jeszcze w tym roku. To zaś oznacza, że jej nowa wersja prawdopodobnie trafi do użytkowników dopiero na początku 2022 roku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)