Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Wojciech Cybulski

29.08.2010 18:52, aktual.: 29.08.2010 21:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czas podsumować kolejny tydzień aktywności naszych użytkowników, którzy znów zamieścili na swoich blogach wartościowe i ciekawie napisane artykuły. Jak zawsze zakres tematów był bardzo szeroki - od oprogramowania, poprzez sprzęt na tworzeniu własnego e-biznesu skończywszy.

Bez wątpienia jedną z najciekawszych publikacji ostatnich dni jest wpis autorstwa TheUsh Komputerowa rewolucja... poświęcony tworzeniu muzyki z wykorzystaniem komputera. Autor porusza kwestię produkcji materiału audio przez profesjonalistów i omawia oprogramowanie i sprzęt, który jest do tego wykorzystywany. O dźwięku zdecydował się napisać także roobal w tekście Stereo Mix w Linux - z lektury wpisu dowiemy się, jak w prosty sposób zgrać dźwięk odtwarzany w Linuksie do pliku. W minionym tygodniu jednym z najaktywniej komentowanych tekstów okazał się wpis Ratujemy płytę główną - wymiana kondensatorów autorstwa command-dos. Użytkownicy vortalu docenili prostotę z jaką autor opisał problem wymiany kondensatorów. Świetny wpis i jak stwierdził trux słowa uznania się należą :) - zachwalał artykuł BenderBendingRodriguez.

Masz pomysł na biznes w Internecie? Zapoznaj się więc z wpisem MaXDemage Internetowy startup – czyli jak w 14 dni zarobić milion złotych, w którym autor zawarł garść praktycznych porad związanych z rozkręceniem własnego e-biznesu w Sieci. W minionym tygodniu nasi blogerzy sporo uwagi poświecili systemowi Linux. Poza wspomnianym już wcześniej tekstem roobala warto zapoznać się z publikacją Zwyczajny użytkownik i GNU/Linux - czyli trochę o grach z perspektywy zjadacza chleba. Polecamy także trzyczęściowy cykl Joomla i Ubuntu (część I, II i III) autorstwa kwirynusa poświęcony instalacji i konfiguracji tego popularnego CMSa na Ubuntu. Zapraszamy do lektury!

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)