Kamienie milowe w technologii - rozmowa z dr. Tomaszem Rożkiem

Kamienie milowe w technologii - rozmowa z dr. Tomaszem Rożkiem

Podczas spotkania z okazji 20 urodzin dobrychprogramów porozmawialiśmy z dr. Tomaszem Rożkiem o szeroko rozumianym świecie technologii. To okazja, by zatrzymać się na chwilę i zastanowić, jak algorytmy i elektronika zmieniają nasze życie codzienne. W przyszłości może to wyglądać jeszcze inaczej. Zapraszamy do obejrzenia materiału.

20 lat dobrychprogramów

Wydarzenie miało miejsce w Food Town w warszawskiej Fabryce Norblina. Wraz z Gośćmi zebraliśmy się tam, by wspólnie powspominać i przedyskutować dzieje przede wszystkim dobrychprogramów, ale także całej redakcji technologii w Wirtualnej Polsce. Przez 20 lat wiele się zmieniło - zarówno w składzie osobowym redakcji, wyglądzie samej strony, jak i treściach, które dla Was przygotowujemy.

Zaproszeni mieli także okazję miło spędzić czas przy barze, ściance zdjęciowej z gadżetami oraz mogli obejrzeć dodatkowe materiały multimedialne wspominkowe z pracy redakcji. Goście bawili się w strefie GLO New Heating Technology, strefie Velo, a także mieli do dyspozycji strefę arcade z grami retro oraz przestrzeń chill.

Publikacja powstała w ramach cyklu z okazji 20-lecia dobrychprogramów. Wszystkie artykuły można znaleźć na stronie poświęconej jubileuszowi.

Redakcja dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)