Poznaj najlepsze technologie w plebiscycie Imperatory WP 2022

Poznaj najlepsze technologie w plebiscycie Imperatory WP 2022

Imperatory WP 2022
Imperatory WP 2022
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | Wirtualna Polska
Karolina Modzelewska
01.01.2023 22:25, aktualizacja: 01.01.2023 22:48

Imperatory WP to święto całej branży technologicznej. W 2021 roku podkreślaliśmy znaczenie technologii w dbaniu o naszą planetę, a teraz kładziemy nacisk na polską myśl technologiczną. To w Wasze ręce drodzy Czytelnicy oddajemy głos w tej kategorii. Wy zdecydujecie, jaki projekt jest najważniejszym akcentem w rozwój światowej nauki.

Ostatnie 2 lata były niezwykle trudne dla całego świata, jednak rynek technologiczny niezwykle się rozwinął. Pojawiły się kompletnie nowe rozwiązania komunikacyjne, a wiele firm przyłożyło wagę do ekologii. Efektem tego jest powstała w roku 2021 kategoria "Ekoprodukt roku" w naszym plebiscycie Imperatory WP. Wówczas najlepszym produktem zostały drukowane panele perowskitowe firmy Saule Technologies.

Rozwój technologiczny to pociąg, którego nie da się już zatrzymać, więc w tegorocznej edycji plebiscytu Imperatory WP stawiamy na promowanie polskiej myśli technologicznej. Kategoria "Innowacja roku" jest jedną ze szczęśliwej trzynastki, w której będą zmagały się rozwiązania opracowane nie tylko przez start-upy, ale również polskie ośrodki naukowe. Przyglądając się bliżej temu zagadnieniu, na pewno zwrócicie uwagę, że nasi rodacy w świecie wielkiej nauki mają do powiedzenia naprawdę dużo.

Imperatory WP 2022 to również znane Wam kategorie. W tym roku zmienił się jednak sposób wyboru najlepszych produktów. 12 z 13 kategorii (oprócz "Innowacji Roku") zostanie rozwiązanych przez głosowanie członków redakcji obszaru WP Technologie, czyli dziennikarzy serwisów: dobreprogramy, Komórkomania, Gadżetomania, Polygamia, Fotoblogia, WP Tech oraz naszego najnowszego nabytku, czyli serwisu Benchmark. W każdym z portali pracują uznanie eksperci w wielu dziedzinach – od smartfonów, przez procesory, na fizyce kończąc.

Tegorocznymi kategoriami w plebiscycie Imperatory WP są:

- Innowacja roku

- Smartfon fotograficzny roku

- Flagowiec roku

- Smartfon konsumencki roku

- Ekoprodukt roku

- Telewizor roku

- Komponent komputerowy roku

- Laptop biznesowy roku

- Laptop gamingowy roku

- Aparat fotograficzny roku

- Gra Single Player roku

- Gra Multiplayer roku

- AGD roku

Już teraz zapraszamy Was do głosowania w kategorii "Innowacja roku". Potrwa ono do 31 grudnia 2022 roku. Laureatów tej oraz innych kategorii poznacie na Gali Rozdania Nagród Imperatory 2022 na początku 2023 roku.

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)