Konkurs blogowy na dobrychprogramach. W maju można zdobyć router!

Konkurs blogowy na dobrychprogramach. W maju można zdobyć router!

TP-Link AX5400
TP-Link AX5400
Źródło zdjęć: © dobreprogramy | Karolina Kowasz
Redakcja dobreprogramy.pl
01.05.2022 17:12, aktualizacja: 22.09.2022 09:47

Zaczynamy maj, co oznacza kolejną edycję konkursu blogowego. Konkurs blogowy, podobnie jak w poprzednich miesiącach, zaczyna się od pierwszego dnia maja. Redakcja zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia w nim udziału, bowiem do wygrania jest specjalna nagroda.

Komisja redakcyjna, jak zawsze, czeka na Wasze publikacje na dobroprogramowym blogu. Autorów najlepszych wpisów nagrodzimy rzeczowo - w tym miesiącu zwycięzca może liczyć na dwupasmowy, gigabitowy router Wi‑Fi 6 AX5400 TP-Link. Jeśli jednak pojawi się więcej wpisów, które wyróżnią się na tle pozostałych publikacji blogowych, być może docenimy je rozdając dodatkowe nagrody pocieszenia w formie gadżetów, takich jak kubki czy torby z logo WP oraz inne niespodzianki.

Jak wziąć udział w konkursie?

By wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygranie głównej nagrody lub gadżetów wystarczy stworzyć ciekawy wpis na blogu na łamach dobrychprogramów. Komisja nie bierze pod uwagę stażu danego autora, dlatego zarówno starzy i zupełnie nowi użytkownicy mają szansę na wygraną. Komisja oceniać będzie zarówno przydatność danego wpisu dla szerokiej grupy odbiorców, jak i jego wartość merytoryczną.

Blog na łamach dobrychprogramów jest unikalną okazją na dotarcie ze swoimi treściami do szerszej publiczności i zyskanie komentarzy zaangażowanej Społeczności. Udział w konkursie mogą brać tylko treści unikatowe, nie publikowane na innych serwisach bądź prywatnych blogach. Szczegóły konkursu możecie przeczytać w regulaminie. Konkurs trwa od 1 do 31 maja.

Niedługo wyłonimy zwycięzcę kwietnia!

Wraz z końcem kwietnia zakończyła się także dotychczasowa edycja konkursu blogowego. To zaś oznacza, że już w najbliższych dniach ogłosimy zwycięzcę, który może liczyć na nagrodę rzeczową w postaci smartwatcha. Jak widać, co miesiąc mamy dla Was jakiś gadżet, o który warto zawalczyć, dlatego jeszcze raz jeszcze zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)