Konkurs z okazji 20-lecia DP zakończony. Nagrody trafiają do...

Konkurs z okazji 20‑lecia DP zakończony. Nagrody trafiają do...

Przedstawiamy wyniki konkursu
Przedstawiamy wyniki konkursu
Źródło zdjęć: © dobreprogramy
Redakcja dobreprogramy.pl
07.12.2022 18:05, aktualizacja: 08.12.2022 10:03

Serwis dobreprogramy ma 20 lat. To świetna okazja, by sięgnąć pamięcią do początków naszej historii i wspomnień, które towarzyszą wielu członkom redakcji. 7 grudnia to także idealny moment na ogłoszenie wyników zorganizowanego przez nas konkursu. Przypominamy - walczyliście o topowe procesory Intela!

Na początek przypominamy raz jeszcze, na czym polegał konkurs. Zbieraliśmy od Was zgłoszenia, w których poprosiliśmy, byście odpowiedzieli na pytanie z czym kojarzą się Wam dobreprogramy? Otrzymaliśmy dziesiątki wspaniałych zgłoszeń, ale musieliśmy wybrać te najciekawsze i najlepsze pod wieloma względami. Było w czym wybierać, a każdemu uczestnikowi należą się brawa za poświęcony czas.

Korzystając z okazji, dziękujemy wszystkim za życzenia, jakie przy okazji trafiły do redakcji. Mamy nadzieję, że niniejsze 20-lecie dobrychprogramów to tylko jeden z wielu ważnych momentów, które będziemy wspominać za kolejne 20 albo i więcej lat. Nie chcemy Was jednak trzymać dłużej w niepewności...

Nagrody trafiają do...

Oceniając zgłoszenia konkursowe braliśmy pod uwagę wiele czynników. Zwracaliśmy uwagę między innymi na formę, w jakiej wysyłaliście do nas zgłoszenia. Z radością ogłaszamy, że nagroda główna - procesor Intel Core i9-13900K - trafia do pana Marka za wspaniały wiersz "Przyjaciel", który dla nas napisał:

Przyjaciel

Gdy włączam komputer i klikam w ikonę,
Myśl wraca do czasów, gdy ktoś stworzył tę stronę.
Wspominam dyskietki i komendy w DOSie,
Gdy prawa autorskie wszyscy mieli w nosie.
A modem śpiewał, jak słowik w środku lata
Otwierając podwoje cyfrowego świata.
W tamtych to latach poznałem Przyjaciela,
Choć lata mijają to się wcale nie zmienia.
Nie, nie jest człowiekiem. Choć tworzą Go ludzie.
Stworzyć taki portal? Można mówić o cudzie.
Zawsze służy pomocą, nie prosząc o grosik.
I redaktor pomoże i dowiesz się cosik.
Zacny jubileusz doprawdy dzisiaj mamy.
Życzę co najlepsze drogie Dobre Programy!!!

Czytelnik Marek

Całą redakcją serdecznie gratulujemy. Nie zapominajmy jednak, że nie jest to jedyna nagroda w konkursie. Zgodnie z regulaminem, wybraliśmy także dwa inne zgłoszenia. Ich autorzy otrzymają nagrody pocieszenia :) - procesory Intel i5-13600K.

Pierwsza nagroda pocieszenia trafia do pana Sławomira, którego zgłoszenie zostało uzupełnione dopracowanym filmem, który zamieszczamy poniżej. Mamy nadzieję, że nowy procesor pozwoli dalej rozwijać swoje pasje i jeszcze sprawniej przeglądać katalog dobrychprogramów :) Nasze gratulacje!

Serwis dobreprogramy.pl kojarzy mi się z biblioteką - gdzie jest bogactwo różnych treści oraz z opiekunem i ratownikiem, dzięki któremu mogę nadal rozwijać swoje hobby.

Czytelnik Sławomir

Druga nagroda pocieszenia trafia do pana Marcina, który wraz ze zgłoszeniem stworzył dla nas grę. Liczymy, że nowy procesor umożliwi jeszcze wygodniejsze tworzenie kolejnych gier i rozwijanie zainteresowań związanych z szeroko pojętym programowaniem. Gratulujemy!

Serwis dobreprogramy.pl kojarzy mi się ze starymi dobrymi programami, które obowiązkowo pobierało się z waszej strony i instalowało po każdej nowej reinstalacji Windowsa z Winampem na czele. Kojarzy mi się także ze starymi pixelartowymi grami, których próbkę przygotowałem w ramach konkursu. Gra składa się z trzech poziomów, w których należy znaleźć i zebrać po siedem skradzionych przez złośliwego smoka programów. Po zebraniu wszystkich należy znaleźć flagę symbolizującą wyjście z poziomu i się na niej zameldować.

Czytelnik Marcin
Stopklatka z gry wykonanej w ramach konkursu na 20-lecie DP
Stopklatka z gry wykonanej w ramach konkursu na 20-lecie DP© dobreprogramy | Czytelnik Marcin

Chociaż najszczęśliwsi są teraz z pewnością nagrodzeni, wszystkim raz jeszcze dziękujemy za zgłoszenia i również gratulujemy - wiele zgłoszeń było bardzo ciekawych i przez długi czas analizowaliśmy, które zasługują na największe uznanie.

Jak odebrać nagrodę?

Wymienione osoby, które zdobyły procesory Intela zachęcamy do bieżącego sprawdzania poczty e-mail i dostępności przy telefonie. Skontaktujemy się z Wami, aby ustalić szczegóły przekazania nagród.

Redakcja dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)