Microsoft Rewards już w Polsce. Wymieniaj punkty na nagrody

Microsoft Rewards już w Polsce. Wymieniaj punkty na nagrody

Microsoft
Microsoft
Źródło zdjęć: © GETTY | NurPhoto
29.07.2022 16:42, aktualizacja: 29.07.2022 17:13

Microsoft uruchamia nową usługę w Polsce. Chodzi o Microsoft Rewrds. Program ten pozwala na pozyskiwanie punktów, które następnie można wymienić na korzystne prezenty.

Polacy w końcu mogą korzystać z popularnej usługi Microsoftu. Chodzi o Microsoft Rewerds, czyli specjalny program, który pozwala zdobywać punkty i wymieniać je na różne nagrody. Wiemy już, na jakie korzyści pozyskiwane punkty będą mogli wymieniać polscy użytkownicy.

Microsoft Rewards to usługa, która stawia przed korzystającymi z niej użytkownikami pewne proste wyzwania i nagradza za to punktami. Obecnie dotyczą one przede wszystkim wyszukiwarki Bing, nie jest jednak wykluczone, że w najbliższej przyszłości zakres zadań zostanie rozszerzony o inne aktywności, które pozwolą na zdobywanie punktów.

Program Microsoft Rewards w polskiej wersji pozwala obecnie na pozyskanie kilku rodzajów nagród, które zdecydowanie są interesujące. Część z nich jest dedykowana graczom, ale nie wszystkie.

Microsoft Rewards - nagrody

  • Karta upominkowa League of Legends,
  • 1 euro na rzecz organizacji Save the Children,
  • Kod Cyfrowy Roblox,
  • Karta podarunkowa Amazon.pl o wartości 6 zł,
  • Karta podarunkowa Allegro.pl o wartości 50 zł.

Wkrótce mają pojawić się nowe nagrody. Na stronie widnieją już ikony mówiące o możliwości pozyskania Microsoft Gift Card i Xbox Gift Card, a także złożenia donacji na rzecz Unicef lub International Rescue Committee.

Do usługi Microsoft Rewards można zapisać się na dedykowanej stronie. Konieczne jest posiadanie konta Microsoft.

Karol Kołtowski, dziennikarz dobreprogramy

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)