Nagradzamy najlepszych blogerów!

Nagradzamy najlepszych blogerów!

Redakcja
03.11.2010 15:15, aktualizacja: 22.05.2011 01:26

Początek listopada, zatem czas na wyróżnienie najlepszych i najciekawszych październikowych wpisów na blogu czytelników vortalu dobreprogramy.

Wszyscy wyróżnieni w tym miesiącu otrzymają zestawy materiałów eksploatacyjnych HP (wysokiej jakości papier fotograficzny HP Advanced Photo 10x15cm oraz oryginalne wkłady atramentowe o zwiększonej pojemności do drukarek HP). Nie zabraknie także koszulki firmowej vortalu dobreprogramy. :-)

Kryteria oceniania wciąż nie uległy zmianie. Przede wszystkim braliśmy pod uwagę pomysł i poziom merytoryczny wpisu, jego unikalność, jak i lekkość pióra, estetykę i poprawność językową. Sprawdziliśmy też, jakie były opinie i komentarze Waszych czytelników. Wszystkie te czynniki wpływały na naszą decyzję o tym komu przyznać nagrody.

W październiku przede wszystkim na wyróżnienie zasługuje nasz wieloletni użytkownik, Quest-88. Rozpoczął on miesiąc ciekawym tekstem na temat schizmy w środowisku deweloperów OpenOffice.org, zatytułowanym LibreOffice a OpenOffice.org. Czyli kto umrze, a kto przeżyje. Futurologia stosowana, by zamknąć miesiąc bijącym rekordy popularności, także związanym z OO.o wpisem Mechanizmy machlojek Microsoftu.

Drugim wyróżnionym w ubiegłym miesiącu blogerem zostaje deepone za szereg interesujących, kwalifikujących się jako perełki wpisów. Uczestnicy HotZlotów wiedzą zapewne jak wielką nostalgią darzymy archaiczne sprzęty komputerowe. Na nostalgiczną podróż w przeszłość deepone zabrał nas wpisami iMac G3 - początek nowej ery Apple oraz szczególnie 3Com Audrey czyli bezużyteczny kawałek historii. Myszką z kolei zalatuje tekst Wiele monitorów i różne tapety, na szczęście dwa pozostałe stanowią doskonały przykład pożytecznych informacji, które zbyt wiele osób na własne nieszczęście zignoruje. Mowa oczywiście o tekstach Wysyłanie poczty do wielu użytkowników i SPAM oraz Gmail - używanie aliasów. Obu nagrodzonym gratulujemy!

Obawialiśmy się, że październikowe blogowanie zostanie całkowicie zdominowane przez konkurs z historyczną już żółtą diodą. ;-] Na szczęście tak się nie stało i obok dwóch wpisów jozzyego i luqassa, dobroprogramowe blogi trzeszczały w szwach od interesujących treści niezwiązanych z konkursem. Spodziewamy się jednak natłoku diodowych wpisów w nadchodzących tygodniach. Zatem do przeczytania za miesiąc!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)