Nagradzamy najlepszych blogerów z Kingstonem!

Nagradzamy najlepszych blogerów z Kingstonem!

Redakcja
02.02.2011 15:50, aktualizacja: 22.05.2011 01:24

Jak zawsze z początkiem miesiąca, nadszedł czas na wyróżnienie najlepszych i najbardziej aktywnych blogerów publikujących na blogu czytelników serwisu dobreprogramy w miesiącu ubiegłym.

Od nowego roku patronat nad blogiem objęła firma Kingston, co niesie za sobą nowe, bardzo atrakcyjne nagrody :) Co miesiąc będziemy wybierać dwóch blogerów, do których powędrują koszulki dobrychprogramów oraz pendrive'y Kingston DataTraveler 410 o pojemności 16GB. Dodatkowo, raz na kwartał, wybierzemy najlepszy opublikowany w tym czasie wpis, a jego autora nagrodzimy koszulką dobrychprogramów i dyskiem SSD Kingston SSDNow V+100 o pojemności 64GB! To jednak nie wszystko - ekstra koszulka i pendrive raz na kwartał powędrują do autora, któremu się nie poszczęściło i nie został nagrodzony, a jego wpisy też zasługują na wyróżnienie.

Kryteria oceny blogów pozostają bez zmian. Przede wszystkim braliśmy pod uwagę poziom merytoryczny wpisu i jego unikalność, ale nie bez znaczenia była estetyka, poprawność językowa oraz „lekkość pióra”. Sprawdziliśmy też, jakie były komentarze Waszych czytelników. Wszystkie te czynniki wpłynęły na naszą decyzję o tym, komu przyznać nagrody.

Pierwsza nagroda należy się użytkownikowi Ave5, który rozpoczął publikowanie na blogu w styczniu i opublikował już trzynaście (!) wpisów. Jest wśród nich autorska recenzja Samsunga R580 z Linuksem na pokładzie (części 1, 2, 3, 4 i 5), nostalgiczna recenzja Kick Off 2002, opisy narzędzi FocusWriter i Prezi oraz wiele innych. Pełna lista wpisów znajduje się na blogu Ave5.

Drugą nagrodę w styczniu postanowiliśmy przyznać użytkownikowi wampir_, autorowi rozpoczętej w grudniu serii zatytułowanej „Znaki historii”, której drugą i trzecią część, traktujące o klawiszu Windows i zamykaniu systemu, mogliśmy przeczytać w styczniu.

Gorąco zachęcamy wszystkich do publikowania na blogu czytelników portalu dobreprogramy - jest to wyjątkowa możliwość dotarcia do społeczności w sile blisko 6 milionów użytkowników naszego serwisu. Formuła bloga stanowi znakomite uzupełnienie dyskusji na forum i w komentarzach. Wierzymy, że będzie Was — blogerów — jeszcze więcej! Najciekawsze wpisy nieprzerwanie będziemy nagradzać. Mamy nadzieję, że zdrowe współzawodnictwo na polu ilości i jakości tekstów będzie dla Was tak samo motywujące, jak przyznawane przez nas upominki. :)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)