Najnowsze trendy technologiczne już w maju na AmberExpo

Źródło zdjęć: © materiały partnera

17.05.2024 12:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Świat technologii nieustannie ewoluuje. Rozwój niesie za sobą wiele wyzwań, a wraz z nimi pojawiają nowe rozwiązania i pomysły. Rok 2024 już przyniósł wiele nowych trendów w branży technologicznej, a wielu pionierów z tej dziedziny będzie można posłuchać na konferencji Infoshare, na której jak co roku odbędzie się także Startup Contest - konkurs dla nowych, innowacyjnych startupów wspierający przedsiębiorców z obszaru Tech4good.

Najwięksi eksperci na 8 scenach tematycznych - dobra technologia broni się sama

Jak co roku na konferencji Infoshare odbędą się prelekcje dostarczające sporą dawkę praktycznej i użytecznej wiedzy. Poruszane są nie tylko zagadnienia dotyczące tworzenia oprogramowania. Mówcy zwracają uwagę na istotne aspekty mogące decydować o sukcesie lub klęsce rozwiązania. 

Na scenie stanie m.in. Maya Shavin z Microsoft, która podczas swojego wystąpienia zastanowi się nad koniecznością testowania komponentów. Podczas prelekcji Eliasa Nogueiry z Backbase poznacie dwa podejścia, które ułatwią Wam wykrywanie błędów we wczesnej fazie życia oprogramowania oraz tworzenie wysokiej jakości kodu. Dlaczego ma to sens? Odpowiedź jest prosta. Błędy i problemy wykryte wcześniej można naprawić, co pozwoli na zagwarantowanie naprawdę dobrych doświadczeń użytkowników. 

© materiały partnera

Wiedzę będzie można czerpać z wystąpień specjalistów pracujących dla największych firm technologicznych na świecie takich jak Google, Spotify czy Github. Tempo rozwoju i innowacje są ważne dla praktycznie wszystkich firm na rynku Muhammed Aboulliase ze Spotify zwraca jednak uwagę na fakt, że zbytni pośpiech (objawiający się na przykład niedokładnym lub niedostatecznym testowaniem), może prowadzić do problemów. Ekspert wytłumaczy publiczności jak połączyć bezpieczeństwo i niezawodność z prędkością pracy nad rozwiązaniem, czyli jak stworzyć system na miarę Formuły 1. Uczestnicy Infoshare będą mieli okazję poznać różne zasady obowiązujące w Formule 1 i dowiedzieć się, jakie dobre praktyki mogą wdrożyć w swoich firmach. 

Infoshare jest miejscem, w którym spotykają się eksperci ds. technologii, marketingu, a także najbardziej znaczący gracze ze świata biznesu. Chcesz wiedzieć, co stoi za sukcesem takiego giganta jak Netflix? Przyjdź na prelekcję Viniciusa Carvalho i poznaj architekturę Cosmos, stosowaną na platformie. Dziś to technologia jest kluczem do sukcesu w świecie biznesu.

© materiały partnera

Miejsce narodzin nowych pomysłów 

Konferencja jest nie tylko okazją do zdobywania nowych umiejętności i rozwijania swoich zainteresowań. W tym roku Infoshare ponownie daje szansę początkującym, wizjonerskim przedsiębiorcom na zdobycie finansowania oraz pozyskanie wsparcia inwestorów podczas konkursu Startup Contest.

Biorą w nim udział młode startupy technologiczne, które realizują co najmniej jeden z 17 celów zrównoważonego rozwoju ONZ. Chcesz zobaczyć, jak technologia zmienia świat na lepszy? Sprawdź, jakie rozwiązania już wkrótce zrewolucjonizują rynek. Być może będziesz pierwszą osobą, która zobaczy prototyp produktu, który już wkrótce będzie pomagał ratować życie lub pomoże wykarmić głodujących z krajów trzeciego świata?

Infoshare to także miejsce, gdzie biznes spotyka technologię. Konferencja sprzyja rozwojowi firm i zdobywaniu nowych partnerów.

Jak wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu? Sprawdź już teraz!

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie