Wroom na weekend

Wroom na weekend

Redakcja
25.02.2011 19:50, aktualizacja: 26.02.2011 09:51

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Wroom - jeden z wielu klonów starej, dobrej i znanej niemalże wszystkim miłośnikom gatunku Elasto Manii.

Poruszamy się niewielkich rozmiarów pojazdem, którym staramy się jak najszybciej dotrzeć po wyznaczonej trasie do mety wykonując przy tym szereg skomplikowanych zwrotów, trików i całych kombinacji powietrznych ewolucji. Do dyspozycji gracza oddano kilkanaście ciekawych tras o zróżnicowanym poziomie trudności, na których można rywalizować jednocześnie nawet z trzema innymi zawodnikami. Jeśli współzawodnictwo nie przypadnie nam do gustu wówczas możemy śrubować w nieskończoność własne wyniki. Grę dedykujemy osobom posiadającym duże zacięcie i upór w dążeniu do celu.

Czy Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów? //Grę Wroom można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Zręcznościowe

Zapraszamy również do zapoznania się z dołączonym do gry krótkim opisem wideo, który z pewnością dostarczy więcej treści aniżeli zamieszczany do tej pory pojedynczy screen. Warto przy tej okazji wspomnieć, iż podobne wideorecenzje publikujemy również przy opisach programów. Aktualnie polecamy zapoznanie się z materiałami dołączonymi do między innymi takich programów jak: avast!, Adobe Reader, Opera, Google Chrome czy Revo Uninstaller

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje dającego spore możliwości kombinowania LittleBigPlanet 2 oraz wielce oczekiwanych strzelanki Killzone 3 oraz wyścigów Test Drive Unlimited 2. Ponadto warto zapoznać się z naszymi wrażeniami z pokazu polskiego Dead Island, a także rzutem okiem na Nintendo 3DS.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Trove na weekend
Trove na weekend
Rafał Szramowiat
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Retry? na weekend
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
Flickers na weekend
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Dota 2 na weekend
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (86)