10 lat portalu dobreprogramy!

10 lat portalu dobreprogramy!

Redakcja
07.12.2012 12:30, aktualizacja: 07.12.2012 20:21

Dokładnie 10 lat temu, 7 grudnia 2002 roku dobreprogramy oficjalnie zainaugurowały swoją działalność. Z okazji tego jubileuszu przygotowaliśmy dla Was niespodzianki: nagrody dla najaktywniejszych i najwierniejszych Czytelników, wylosujemy także szczęśliwców wśród wszystkich zarejestrowanych. To jednak nie wszystko, ale... nie uprzedzajmy faktów :)

Minęło 10 lat, spędziliście z nami mnóstwo czasu, 50 najaktywniejszym postanowiliśmy odwdzięczyć się dobroprogramowymi koszulkami, oprogramowaniem, drobnymi gadżetami oraz podziękowaniami od redakcji za wkład w rozwój portalu w formie pamiątkowych „dyplomów”. Przede wszystkim chcielbyśmy nagrodzić 10 najwierniejszych Czytelników, którzy są z nami najdłużej tj. zarejestrowali się najwcześniej i nadal pozostają aktywni. Są nimi: woYtas, M@ster, fiesta, pysiu, Derbeth, KORAR, Rafi, Kapitan_Cid, Gagman, filozof. Nie sposób pominąć też Czytelników z największą liczbą komentarzy — w końcu jest to najbardziej widoczny przejaw aktywności i przywiązania do portalu. W tym gronie znaleźli się: przemor25, Shaki81, przemo_li, webnull, gowain, tomimaki, RaveStar, djfoxer, MaRa i command-dos. Dziękujemy!

Oczywiście komentarze na portalu to nie wszystko, warto też uwzględnić aktywność na forum. Tu największą liczbą postów mogą pochwalić się:huber2t, adam9870, Leon$, deFco247, aju, McDracullo, jessica, Acorus, Bieniol, matiit. Osobnego wyróżnienia wymagają najaktywniejsi współtworzący blog czytelników. Tu prym w liczbie wpisów wiedzie następująca dziesiątka: lucas__, webnull, Shaki81, djfoxer, Banan, januszek, skandyn, Ave5, MaXDemage i Meszuge. Jest jeszcze jedna grupa Czytelniów, o której warto wspomnieć. To osoby, które spędzają na portalu najwięcej czasu, choć może nie są aż tak aktywni jak powyżej wymienieni. Nagrodzona dziesiątka to: Kamil321, semtex, skandyn, nr47, przemor25, Poraj, Banan, DjLeo, lukasamd i zoso71. Dziękujemy!

Obraz

Nie zapominamy także o użytkownikach, którzy po prostu czytają publikacje na portalu i pobierają programy — to grono jest wszak najliczniejsze. Oprócz wymienionych wcześniej osób postanowiliśmy wylosować więc 50 Czytelników spośród całego grona zarejestrowanych i nagrodzić ich pamiątkowymi koszulkami. Oto lista szczęśliwców: _Breen, austen, ayu1, bartek999666, blioto, cropas, dadag90, dav4, dealer999, Dziarek, Dzinek1986, gleszek, Idanox, kaiser666, Killed, kosek318, Krzysiek21, labroda, Laire, leesiuu, majkelandzelo, Marcin240, mary-jusz, Mekotron, memnon, michoo_05, moongoose, Mummer, myszcz, nafalem, oakville, olek985, overTaker, Pasqd_, PawelGIX, Pegiii, pikaczu, Piotruch88, przemuz, sasklocz, slipior01, Snack3rS7, Stanly08, szczepan601, szymek698, The River, tomaszr, uksh, xDarkness, Zibonic56. Dziękujemy i gratulujemy!

Specjalnego podziękowania wymagają moderatorzy forum — to osoby, które poświęcając swój wolny czas bezinteresownie pomagają w utrzymaniu porządku na forum. Dziękujemy zarówno tym obecnym: Agaton, Areh, fiesta, Frog, JNJN, Kaka', lazikar, roobal, spandaupol, jak i byłym, którzy pomagali nam w przeszłości: Airborn, boczi, Golden Finger, Gutek, Magik, Monczkin, sdar, squeet. Powędrują do nich kurtki dobrychprogramów z limitowanej kolekcji oraz inne upominki. Nie sposób nie wspomnieć w tym miejscu o nieodżałowanym Astrerisku, którego nie ma już pośród nas. Dziękujemy.

Portal dobreprogramy odwiedza blisko 7 mln unikalnych użytkowników miesięcznie — nie sposób więc nagrodzić wszystkich. A może jednak? Postanowiliśmy przygotować pewną niespodziankę, która będzie stanowić uzupełnienie portalu i może przydać się wszystkim czytelnikom przez okrągły rok. Szczegóły w kolejnym newsie.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, gratulujemy wylosowanym szczęśliwcom — ze wszystkimi nagrodzonymi skontaktujemy się drogą mailową na adresy podane w profilu. Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się co nieco o początkach dobrychprogramów, zachęcamy do lektury wywiadu z Kamilem Cybulskim (Cebulą).

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (198)