Ashampoo WinOptimizer 6 za darmo dla czytelników

Ashampoo WinOptimizer 6 za darmo dla czytelników

Kuba Pawlak
25.10.2010 14:09, aktualizacja: 25.10.2010 14:48

Zgodnie z zapowiedziami udostępniamy za darmo kolejny produkt firmy Ashampoo przygotowany specjalnie dla czytelników naszego vortalu. Były już programy do nagrywania płyt, aranżacji wnętrz czy zarządzania zdjęciami. Dzisiaj oddajemy w wasze ręce narzędzie do testowania i optymalizacji działania systemu.

Ashampoo WinOptimizer 6 wyposażony jest w szereg modułów odpowiedzialnych za optymalizowanie działania systemu. Wśród nich narzędzie do czyszczenia, tuningowania, podkręcania systemu i zarządzania plikami na dysku. Poza tym znajdziemy również moduł do optymalizacji dysku, czyszczenia rejestru, defragmentacji dysku twardego, testowania wydajności komputera, zmiany ikon w systemie, kasowania permentalnego plików, dzielenia i łączenia plików, optymalizacji Internetu, zarządzania aplikacji w auto-starcie systemu, szyfrowania i deszyfrowania plików i znacznie więcej. Samych opcji pozwalających na podkręcanie ustawień systemowych oferowanych przez Ashampoo WinOptimizer jest ponad 450.

Najnowsza wersja Ashampoo WinOptimizer 6 została wyposażona w system AntiSpy, zakładkę z ulubionymi opcjami, edytor menu kontekstowego oraz nowy silnik odpowiedzialny za defragmentację dysku. Ponadto zmiany obejmują moduły odpowiedzialne za optymalizację rejestru, usuwanie zbędnych plików oraz pozostałości po przeglądaniu Internetu, tweekowanie ustawień systemowych i testowanie wydajności komputera. W przypadku tej ostatniej możliwe jest wysyłanie statystyk do bazy dostępnej online i porównywanie ich z wynikami innych użytkowników.

Bezpłatną wersję programu Ashampoo WinOptimizer 6.60 można pobrać z naszego działu Programy -> Narzędzia -> Pakiety narzędziowe.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)