Deezer na Xboksie także w Polsce

Deezer na Xboksie także w Polsce

21.05.2013 12:02, aktualizacja: 21.05.2013 12:28

Deezer jest w Polsce jednym z liderów rynku usług muzycznych. Francuska firma poinformowała dziś o udostępnieniu w 20 krajach, w tym w Polsce, swojej aplikacji na konsole Xbox. Niestety, jak wszystkie podobne aplikacje, będzie ona wymagała subskrypcji Xbox Live Gold, i oczywiście Deezer Premium+ pozwalającej na odtwarzanie muzyki na urządzeniach mobilnych. Jeśli ktoś chciałby zacząć korzystać z tego zestawu, kosztować go to będzie 29,90 za Gold (można taniej) plus 19,90 zł za Deezera… ale zapewne nie brakuje osób, które już i tak płacą przynajmniej jeden z tych abonamentów.

Aplikacja została zaprojektowana zgodnie z filozofią interfejsu Xboksa. Można z niej korzystać również za pomocą Kinecta, czy to wydając komendy głosowe, czy to wykonując gesty przed konsolą. Każda konsola z zainstalowaną aplikacją będzie mogła łączyć się z maksymalnie trzema kontami Deezera. Z poziomu aplikacji uzyskamy dostęp do swojej kolekcji albumów i list odtwarzania, stacji radiowych Deezera, oraz funkcji pozwalających dzielić się muzyką ze znajomymi. Kolekcja utworów będzie identyczna, jak na innych urządzeniach.

Deezer on Xbox

Deezer twierdzi, że aplikacja będzie dostępna już od dziś, ale w chwili pisania artykułu jeszcze nie było jej w sklepie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)