JAG na weekend

JAG na weekend

Redakcja
12.03.2010 18:50

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę JAG - zmyślną, logiczną produkcję, w której niezwykle przydatna okaże się umiejętność szybkiego myślenia i łączenia elementów, które będziemy kojarzyć ze sobą na czas.

Oprócz standardowego dopasowywania i eliminowania przedmiotów z planszy natkniemy się na dodatkowe utrudnienia w postaci specjalnie wydzielonych pól, które należy jak najszybciej wyeliminować z gry. Jeśli już nam się to uda, wówczas przechodzimy do kolejnego, jeszcze trudniejszego i bardziej pokręconego układu ;-).

Grę JAG można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy recenzję świetnego nowego Battlefielda - Bad Company 2 oraz dla odmiany słabszego Guitar Hero: Van Halen. Warto też zapoznać się zapowiedzią kolejnego Fallouta - New Vegas, a także Fable III, które być może trafi na PC.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Hawken na weekend
Hawken na weekend
Rafał Szramowiat
Happy Wars na weekend
Happy Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Infinity Wars na weekend
Infinity Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (22)