Już jest nowa IPLA, w niej „Tu i teraz”, „Westworld” i inne produkcje HBO

Już jest nowa IPLA, w niej „Tu i teraz”, „Westworld” i inne produkcje HBO

Już jest nowa IPLA, w niej „Tu i teraz”, „Westworld” i inne produkcje HBO
21.02.2018 16:42, aktualizacja: 21.02.2018 21:22

IPLA, jeden z najpopularniejszych serwisów VOD, ruszył dziś w nowej odsłonie. Zmieniła się strona IPLA.tv, ale nie to jest dziś największą atrakcją. Właściciel usługi podpisał umowę z HBO, dzięki czemu można w niej oglądać nowe kanały, a w katalogu znalazły się światowej klasy hity.

Obraz

Nowa strona usługi ma zapewnić użytkownikom większą wygodę korzystania z serwisu. Lifting pozytywnie wpłynął przede wszystkim na przeglądanie popularnych i promowanych filmów i seriali, ale po spędzeniu dłuższego czasu na stronie zauważymy też inne obszary, w których jest łatwiej i przyjemniej. Zdjęcia są duże, ikony przejrzyste, poszukiwanie materiałów, które niekoniecznie są na topie, także sprawia mniej problemów.

Po dłuższym używaniu zauważymy także, że strona dobrze dopasowuje się do urządzenia, na którym jest wyświetlana i pozwala kontynuować przerwane oglądanie. Poznając preferencje użytkownika IPLA będzie też proponować coraz trafniej dobrane materiały powiązane i dopracuje kolejność, w jakiej je pokazuje.

Obraz

To jednak zmiany w ofercie czynią nową odsłonę serwisu IPLA atrakcyjniejszą. Do oferty wprowadzony został pakiet IPLA HBO, w ramach którego można oglądać 3 kanały telewizyjne z logo HBO, 2 pod marką Cinemax oraz 4 kanały AXN (HD, Spin, Black i White). Do katalogu VOD trafiło już ponad 5 tysięcy filmów i seriali, w tym znane na całym świecie tytuły z oferty HBO GO.

Abonament IPLA HBO kosztuje 35 zł miesięcznie, można ją testować przez 14 dni za darmo. Cena nie jest wygórowana, zwłaszcza że w Polsce nadal brak samodzielnego HBO GO, ale raczej nie zachęci do przesiadki z łączonej oferty operatora. „Grę o Tron”, „Westworld” czy nową wersję „Twin Peaks” pewnie widzieli już wszyscy zainteresowani, ale być może warto przyjrzeć się nowym produkcjom. IPLA wymienia „Tu i teraz”, „Odpowiednik”, „Beyond”, „Babylon Berlin”, „Rozwód” czy „Niepewne”. W ofercie są też polskie produkcje HBO: „Pakt” i „Wataha”. Na kanałach AXN będzie można oglądać między innymi serial „Agenci NCIS: Los Angeles”, a jeśli ktoś chce zniszczyć sobie dzieciństwo, także nowego „MacGyvera”.

Obraz

Ponadto IPLA dorobiła się jeszcze dwóch pakietów: IPLA EXTRA PREMIERY i IPLA TV. Pierwszy z nich kierowany jest do miłośników seriali Polsatu („Przyjaciółki”, „Pierwsza miłość”, „W rytmie serca”) i zastąpi IPLA EXTRA. W pakiecie tym obejrzymy odcinki seriali jeszcze przed premierą, a ponadto nie zobaczymy żadnej reklamy. Pakiet kosztuje 10 zł miesięcznie (abonenci Plusa płacą 5 zł).

IPLA TV zaś to 87 kanałów telewizyjnych w jednym. Pakiet obejmuje stacje informacyjne, sportowe, filmowe, rozrywkowe, edukacyjne i dla dzieci, czyli wszystko to, o czym może marzyć rodzina. IPLA TV będzie zapewne konkurować z ofertami telewizji kablowej. Pakiet ten będzie kosztował 50 zł przez pierwsze 3 miesiące, a potem 60 zł. Klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu płacą połowę ceny, co wygląda już całkiem atrakcyjnie. Każdy z tych pakietów można testować przez 14 dni bez zobowiązań.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (48)