Już jutro konkursowe zadanie specjalne!

Już jutro konkursowe zadanie specjalne!

Redakcja
08.10.2010 18:07, aktualizacja: 08.10.2010 21:25

Zbliżamy się powoli do dnia, w którym podsumujemy pierwszy 10-dniowy ranking konkursu organizowanego przez nas razem z firmą Intel. To oznacza, że nadszedł czas na pierwsze zadanie specjalne, które być może odmieni losy całej zabawy i spowoduje niemałe przetasowanie w rankingu...

Do tej pory w konkursie pojawiały się jedynie standardowe pytania zamknięte, a więc z czterema odpowiedziami do wyboru. Postanowiliśmy jednak, że w każdym 10-dniowym rankingu pojawi się jedno tzw. zadanie specjalne. Tym samym w całym konkursie takie zadania będą trzy i mogą one porządnie wstrząsnąć rankingiem. Dlaczego? Bo trzeba będzie się w nich wykazać nie tylko szybkością, ale przede wszystkim nie lada sprytem, pomysłowością i oczywiście wiedzą. Jutrzejsze zadanie specjalne będzie polegało na udzieleniu odpowiedzi na pytanie - tym razem będzie to jednak pytanie otwarte. O przyszłych zadaniach specjalnych nie będziemy na razie mówić. Gwarantujemy jednak, że zauważycie znaczący wzrost poziomu trudności zadań specjalnych w stosunku do tradycyjnych pytań :-) Przypominamy też, że jest o co walczyć - na zwycięzcę rankingu 10-dniowego czeka netbook ASUS Eee PC 1001PX z procesorem Atom, nie wspominając już o innych nagrodach w całym konkursie.

Chcemy, by zadanie specjalne w każdym 10-dniowym okresie było szansą dla tych osób, którym powinęła się noga wcześniej albo po prostu nie mogą nieustannie śledzić konkursowej diody i teraz chciałyby nadrobić straty punktowe. Dlatego wprowadzamy pewną innowację w konkursie... Otwarcie zapowiadamy, że zadanie specjalne pojawi się jutro dokładnie o godzinie 12:00. W ten sposób każdy ma równe szanse na szybkie podreperowanie swojego konta punktowego. Za poprawną odpowiedź jak zwykle przyznamy 500 punktów, jak zwykle też będziemy przyznawać do 250 punktów bonusowych za szybką odpowiedź oraz nagrodę dnia dla najszybszej osoby. Jeśli więc komuś uda się odpowiedzieć szybko i poprawnie, może zgarnąć niemal komplet punktów. "Niemal", bo raczej wątpimy, by ktoś uporał się z zadaniem szybciej niż w minutę - ale oczywiście czekamy na śmiałków ;-)

Przypominamy więc raz jeszcze: jutro, czyli w sobotę, o godzinie 12:00 pojawi się zadanie specjalne. Na pewno może ono zmienić wiele w bieżącym rankingu i tym razem szybka reakcja już nie wystarczy... Niech wygra najlepszy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (486)