Zapowiadamy drugie konkursowe zadanie specjalne

Zapowiadamy drugie konkursowe zadanie specjalne

Redakcja
15.10.2010 12:36

Pamiętacie o zadaniach specjalnych w konkursie organizowanym przez dobreprogramy i Intela? Czas na drugie starcie - już w najbliższą sobotę o 17:00!

Zadania specjalne rządzą się nieco odmiennymi prawami niż tradycyjne pytania - poprzednio nie wystarczyło tylko znać odpowiedź i szybko jej udzielić, trzeba było jeszcze wykazać się sprytem i wpaść na właściwy trop rozwiązania zagadki. Nie inaczej będzie tym razem, choć wyciągnęliśmy pewne wnioski po ostatnim zadaniu i tym razem postaramy się, by zwyczajne "strzelanie" było niemożliwe. W zadaniach specjalnych chcemy nagradzać przede wszystkim osoby, które faktycznie podążą śladem rozwiązania.

Drugie zadanie specjalne pojawi się jutro, czyli w sobotę dokładnie o godzinie 17:00. W przeciwieństwie do tradycyjnych pytań tutaj zapowiadamy godzinę, aby wyrównać szanse - zadanie i tak będzie trudne, znacznie trudniejsze niż codzienne pytania, o czym mogliście się już przekonać ;-) Punkty za poprawną odpowiedź oraz punkty bonusowe za czas przyznajemy tak samo jak zwykle, więc szybka reakcja może poskutkować sporym dorobkiem punktowym, a najszybszy uczestnik wygra nagrodę dzienną w postaci plecaka z logiem Intela. Na zwycięzcę rankingu 10-dniowego, który podsumujemy 21 października czeka oczywiście netbook ASUS Eee PC 1001PX z procesorem Atom, nie wspominając już o innych nagrodach w całym konkursie.

Dioda zapali się jutro jak zwykle, ale nie trzeba się w nią wpatrywać przez cały dzień - startujemy dokładnie o godzinie 17:00. Tym razem zmiany w rankingu mogą być znaczące... Powodzenia!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (452)