Ashampoo Home Designer za darmo dla czytelników

Ashampoo Home Designer za darmo dla czytelników

Kuba Pawlak
22.10.2010 12:08

Firma Ashampoo przygotowała kolejną bezpłatną wersję komercyjnego programu specjalnie dla czytelników naszego vortalu. Tym razem jest to program do aranżacji wnętrz - Ashampoo Home Designer.

Kupując nowe mieszkanie lub odnawiając wygląd starego warto zastanowić się nad możliwościami rozmieszczenia mebli na dostępnych metrach kwadratowych. Zamiast chodzić z miarką i rysować projekt na kartce papieru warto wykorzystać prostą aplikację, która może zdecydowanie ułatwić ten proces. Takim programem jest m. in. Ashampoo Home Designer, który pozwala stworzyć realistyczną wizualizację pomieszczeń szybko i skutecznie.

Najważniejszą zaletą Ashampoo Home Designer jest prostota obsługi. Tworzenie projektów polega w głównej mierze na przeciąganiu elementów z biblioteki i ustawieniu ich w odpowiednim miejscu w pomieszczeniu. Dodawanie wymiarów pomieszczeń jest równie proste i ogranicza się do wykonania kilku klików myszką. Gotowe wizualizacje można oglądać z dowolnej perspektywy w widoku 3D.

Ponadto Ashampoo Home Designer oferuje takie funkcje jak zapis listy wykorzystanych materiałów i części do formatu PDF, RTF lub XML, wykorzystywanie zdjęć jako elementów tła wizualizacji, import obiektów stworzonych za pomocą aplikacji Ashampoo 3D CAD, eksport gotowych wizualizacji do bitmap z wielu widoków, obrót i pochylenie projektu za pomocą myszy z opcją płynnego powiększenia i znacznie więcej.

Bezpłatną wersję programu Ashampoo Home Designer 1.0.0 można pobrać z naszego działu Programy -> Dom -> Aranżacja wnętrz i ogrodów

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)