Dead Wake na weekend

Dead Wake na weekend

Redakcja
30.07.2010 17:32

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Dead Wake - budzącą grozę strzelaninę, w której wcielamy się w rolę żołnierza samotnie broniącego się przed nacierającymi z impetem wygłodniałymi zombie.

Jednym ze sposobów obrony jest ustawianie wymyślnych barykad mogących składać się ze wszystkiego co porozrzucane w okolicy, beczki, deski, kanistry, worki z piaskiem czy choćby stary rower, wszystko to można wykorzystać w walce z potworami. Ponadto wyposażeni jesteśmy w broń palną, dzięki której nasze zmagania w starciu z zombiakami przynoszą oczekiwany efekt. Już na początku rozgrywki należy szybko odnaleźć ukryty skład amunicji oraz środki opatrunkowe, bez których nawet po wygranej bitwie nie dotrwamy do następnego układu. Gra posiada dobrą oprawę audiowizualną, która odpowiada mrocznemu i posępnemu klimatowi przedstawionemu w grze.

Grę Dead Wake można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy recenzję kolejnego przenośnego Metal Gear Solid, czyli Peace Walkera, odświeżonej edycji przygodówki The Secret of Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge oraz bijatyki 3D w klimatach retro - Tournament of Legends na Wii. Zapowiadamy też powrót marki XCOM, a także ogrywamy betę Medal of Honor.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Hawken na weekend
Hawken na weekend
Rafał Szramowiat
Happy Wars na weekend
Happy Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Infinity Wars na weekend
Infinity Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (25)