Nagradzamy autorów recenzji programów!

Nagradzamy autorów recenzji programów!

Redakcja
02.01.2011 23:55, aktualizacja: 03.01.2011 03:18

Z przyjemnością nagradzamy kolejnych autorów recenzji do publikowanych w naszym serwisie programów. Wchodząc w nowy rok postanowiliśmy wyjątkowo przyznać nieco więcej nagród. Otrzymają je nie tylko autorzy najlepszych recenzji tego miesiąca, ale także inni najwytrwalsi i najaktywniejsi recenzenci.

Przypomnijmy, że możliwość recenzowania programów wprowadziliśmy kilka miesięcy temu przy okazji gruntownej przebudowy strony pobierania. Recenzentem może zostać każdy zalogowany użytkownik dobrychprogramów. Wystarczy przejść na stronę programu, który chcemy zrecenzować, przewinąć stronę na sam dół do formularza gdzie wpisuje się komentarze i przełączyć go w tryb recenzji. Oczywiście recenzja, aby mogła zostać opublikowana, musi być czymś więcej niż komentarzem - nie może być całkiem zdawkowa, powinna zawierać osobiste doświadczenia dotyczące danego programu i co najważniejsze, musi być przydatna dla innych. Takie właśnie recenzje co miesiąc będziemy nagradzać, by dodatkowo zachęcić Was do publikowania swoich tekstów.

W tym miesiącu dwie osoby tradycyjnie wyróżniamy za najlepsze recenzje. W pełni zasługują na to teksty użytkownika WytykaczBłędów (recenzje komunikatorów AQQ oraz Skype) i użytkownika womperm (Chrome, GIMP, K3b). Z racji przełomu roku oprócz nich postanowiliśmy nagrodzić także kilku innych recenzentów - tych, którzy przez ostatnie miesięce wykazali się wytrwałością, systematycznością lub szczególną aktywnością w opisywaniu i ocenianiu programów. Ci użytkownicy to c0m4r, karol_12, Lewandowski-pl i Zbigniew2003. Nagrodzeni otrzymują od nas koszulkę i smycz z logo dobrychprogramów oraz zestaw gadżetów.

Wszystkim, nie tylko wyróżnionym osobom, bardzo dziękujemy za Wasze zaangażowanie. Dzięki pisanym przez Was recenzjom inni użytkownicy mogą szybko odnaleźć bardzo wartościowe informacje o interesującym ich programie, szybciej niż gdyby szukali ich w gąszczu nieraz setek lub nawet tysięcy komentarzy. Mamy nadzieję, że recenzji będzie przybywać, dlatego tradycję przyznawania nagród autorom najlepszych tekstów będziemy kontynuować w kolejnych miesiącach - czekamy na następnych recenzentów! :-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)