Nagradzamy z Kingstonem najlepszych blogerów!

Nagradzamy z Kingstonem najlepszych blogerów!

Redakcja
04.11.2011 12:52

Nadszedł czas na comiesięczne wyróżnienie najlepszych i najbardziej aktywnych blogerów publikujących na blogu czytelników serwisu dobreprogramy.

W tym roku patronat nad blogiem objęła firma Kingston, co wiąże się z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Podobnie do miesięcy ubiegłych wyróżniamy dzisiaj dwóch blogerów, do których powędrują koszulki dobrychprogramów oraz pendrive'y Kingston DataTraveler 410 o pojemności 16GB. Przypominamy także, że z końcem kwartału wybierzemy najlepszy opublikowany w tym czasie wpis, a jego autora nagrodzimy koszulką dobrychprogramów i dyskiem Kingston SSDNow V+100 o pojemności — tym razem — 96GB! Ponadto z końcem kwartału koszulka i pendrive powędrują do autora, któremu mimo świetnego tekstu, nie poszczęściło się i nie został nagrodzony w którymś z ubiegłych miesięcy. Dodatkowo co kwartał kilku użytkowników otrzyma nagrody pocieszenia.

Kryteria oceny blogów pozostają bez zmian. Przede wszystkim braliśmy pod uwagę poziom merytoryczny wpisu i jego unikalność, ale nie bez znaczenia była estetyka, poprawność językowa oraz „lekkość pióra”. Sprawdziliśmy też, jakie były komentarze Waszych czytelników. Wszystkie te czynniki wpłynęły na naszą decyzję o tym, komu przyznać nagrody.

Pierwszą w tym miesiącu nagrodę zdobył DjLeo, którego poradnik gotowania spotkał się z żywym zainteresowaniem czytelników. Bez obaw, jego gotowanie ma bardzo wiele wspólnego z tematyką portalu. :-) Nie poprzestał jednak na tym jednym wpisie, a nie sposób nie wspomnieć o porównaniu tuszy do drukarek, które przygotował. Drugiego tak kompletnego i wartościowego testu ze świecą szukać. Po te i inne smakowitości zapraszamy na blog autora.

Drugą nagrodę za październik otrzymuje Tomasz Wołoszyński, który w trzech częściach (1, 2, 3) opisał swoje przygody z Comodo GeekBuddy. Ciekawa to usługa, a i sposób testowania obrany przez Tomasza specyficzny, więc zdecydowanie polecamy zapoznać się z przygodami autora. Jeśli zainteresuje Was co jeszcze autor ma do napisania, możecie nadrobić zaległości na jego blogu.

Gorąco zachęcamy wszystkich do publikowania na blogu czytelników portalu dobreprogramy — jest to wyjątkowa możliwość dotarcia do społeczności 6 milionów użytkowników naszego serwisu. Formuła bloga stanowi zresztą znakomite uzupełnienie dyskusji na forum i w komentarzach. Wierzymy, że będzie Was — blogerów — jeszcze więcej! Najciekawsze wpisy nieprzerwanie będziemy nagradzać. Mamy nadzieję, że zdrowe współzawodnictwo na polu ilości i jakości tekstów będzie dla Was tak samo motywujące, jak przyznawane przez nas upominki. :)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)