Zapraszamy do nowego działu Wideo!

Zapraszamy do nowego działu Wideo!

Redakcja
12.11.2010 15:32

Z przyjemnością zapraszamy Was do odwiedzenia naszego przebudowanego działu Wideo, który przy okazji połączyliśmy z działem Demonstracje.

Materiałów wideo stale u nas przybywa. Nie zdziwimy też chyba nikogo mówiąc, że mamy ambitne plany znacząco zwiększyć liczbę multimedialnych treści w naszym serwisie - nie tylko wideo w znanej Wam już formie wywiadów czy zapisów rozmaitych sesji technicznych, ale także demonstracji. Zwłaszcza demonstracje będziemy wkrótce reaktywować w dobrychprogramach, ostatnio w tej kwestii nie działo się wiele, a pamiętamy, że Wasze komentarze były bardzo przychylne. To wszystko jednak wymusiło pewne zmiany - dotychczasowa struktura, a przede wszystkim wygląd działu Wideo i Demonstracje pozostawiały wiele do życzenia i uniemożliwiały nam publikację większej ilości materiałów.

Postanowiliśmy więc przebudować dział Wideo, rezygnując z dzielenia go na filmy i demonstracje. Podział ten był naszym zdaniem coraz mniej intuicyjny. Pojawiły się miniatury, bardziej dostępne są też linki umożliwiające pobranie filmu na dysk. Wyświetlamy też nieco więcej przydatnych informacji o każdym materiale wideo, na przykład czas trwania. Usprawniliśmy też nawigację dodając kategorie i proponując podobne materiały obok każdego wideo.

Czekamy z niecierpliwością na Wasze komentarze i oceny nowego działu Wideo. Tak jak zwykle, nie zamykamy projektu do szuflady - chcemy rozwijać go wraz z dodawaniem kolejnych filmów i demonstracji. Wszystkie Wasze opinie, w tym oczywiście konstruktywna krytyka, będą dla nas bardzo pomocne :-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)