Nagradzamy najlepszych blogerów!

Nagradzamy najlepszych blogerów!

Redakcja
31.07.2010 18:26

Ostatni dzień miesiąca to jak zwykle moment podsumowania blogu czytelników vortalu dobreprogramy i przyznanie nagród najlepszym blogerom. Dzięki zaangażowaniu firmy HP oprócz vortalowych koszulek przyznajemy również inne, bardzo atrakcyjne nagrody.

Lipiec to wakacje w pełni, sezon często określany jako ogórkowy - ale nie na naszym blogu :-) Zadbaliście o to, by wpisy pojawiały się regularnie i w dużych ilościach, a my jak co miesiąc wybraliśmy te najlepsze. Jakie były kryteria oceniania? Przede wszystkim braliśmy pod uwagę pomysł i poziom merytoryczny wpisów, ale równie ważne były lekkość pióra, estetyka i poprawność językowa. Sprawdziliśmy też, jakie były opinie i komentarze Waszych czytelników. Na podstawie tych kryteriów zdecydowaliśmy się przyznać nagrody.

Wszyscy wyróżnieni w tym miesiącu otrzymają zestawy materiałów eksploatacyjnych HP (wysokiej jakości papier fotograficzny HP Advanced Photo 10x15cm oraz oryginalne wkłady atramentowe o zwiększonej pojemności do drukarek HP). Nie może oczywiście zabraknąć także koszulki firmowej vortalu dobreprogramy :-) Jednocześnie przypominamy, że na koniec każdego kwartału przyznajemy nagrodę główną - urządzenie wielofunkcyjne HP PhotoSmart WiFi - kolorową drukarkę atramentową, skaner i kopiarkę, którą można bezprzewodowo podłączyć do sieci w domu lub biurze.

W lipcu chcielibyśmy nagrodzić kolejne dwie osoby. Pierwszą jest użytkownik luqass, który wykazuje się sporą aktywnością na swoim blogu, ale szczególnie naszą uwagę przykuły dwa tekstu z cyklu Jakie straty ponoszą artyści przez "piractwo", a co zyskują w zamian. Warto przeczytać i skomentować. Drugim nagrodzonym w tym miesiącu jest Spox5, który ma bardzo ciekawy pomysł na prowadzenie bloga, a najciekawszą innowacją było opublikowanie własnoręcznie wykonanego szkicu systemu kart w przeglądarce. Nagrodzonym oraz wszystkim pozostałym autorom blogów dziękujemy i oczywiście czekamy na więcej wpisów, które będziemy mogli nagrodzić w przyszłym miesiącu :-)

Gorąco zapraszamy Was do uczestniczenia w blogu czytelników vortalu dobreprogramy - jest to wyjątkowa możliwość dotarcia do społeczności ponad 5 milionów użytkowników naszego serwisu. Formuły bloga, czyli jednego autora, na którym skupia się uwaga czytelników, nie zastąpi nasze forum czy rozmowy w komentarzach. Wierzymy, że będzie Was, blogerów, jeszcze więcej! Najciekawsze wpisy będziemy co miesiąc nagradzać kolejnymi upominkami, a na zakończenie każdego kwartału przyznamy nagrodę główną w postaci urządzenia wielofunkcyjnego HP.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)