CCleaner: jak wyłączyć powiadomienia?

CCleaner: jak wyłączyć powiadomienia?13.06.2022 11:49
CCleaner: jak wyłączyć powiadomienia?
CCleaner: jak wyłączyć powiadomienia?
Źródło zdjęć: © dobreprogramy | Krzysztof Fiedor

Wyłączenie powiadomień w programie CCleaner pomoże pozbyć się wyskakujących, irytujących monitów. To bardzo łatwa czynność i nawet osoby, które mają pierwszy raz do czynienia z programem nie napotkają najmniejszych problemów.

CCleaner to jedno z najpopularniejszych narzędzi do utrzymywania porządku w komputerze. Program pilnuje porządku i stabilności w systemie operacyjnym. Łatwe poruszanie się po aplikacji i czytelne menu zaskarbiło rzeszę zadowolonych użytkowników. Jest jednak coś, co potrafi nieco zirytować - wyskakujące co chwilę powiadomienia. Na szczęście istnieje łatwy i szybki sposób, aby je wyłączyć.

CCleaner: jak wyłączyć powiadomienia?

Po uruchomieniu aplikacji z menu po lewej stronie wybieramy Opcje. Na rozwijanej liście odnajdujemy zakładkę Zaawansowane.

CCleaner: menu Opcje
CCleaner: menu Zaawansowane

Po kliknięciu zobaczymy Dodatkowe ustawienia funkcji programu. To tu z listy dostępnych opcji wybieramy Ukryj komunikaty ostrzegawcze.

CCleaner: zaznaczamy odpowiednią funkcję
Źródło zdjęć: © dobreprogramy | Krzysztof Fiedor
CCleaner: zaznaczamy odpowiednią funkcję

Po "zaptaszkowaniu" i ponownym uruchomieniu CCleanera, irytujące powiadomienia już więcej się nie pojawią.

Wyjątkowo łatwe zadanie zostało zakończone powodzeniem. Program CCleaner warto poznać od podstaw, dlatego zachęcamy do przeczytania innych naszych poradników dotyczących tego programu. Podpowiadamy m.in. jak zmienić język interfejsu czy też jak wyczyścić rejestr systemu.

Krzysztof Fiedor, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)